Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mindenkit szeretettel üdvözlök és jó játékot kívánok. Remélem a szabályok érthetőek voltak, ha még esetleges kérdéseitek vannak, akkor azt a jelentkezés topicban tegyétek meg.

 

Válaszotokat mindenképp privát üzenetben küldjétek nekem!

Határidő, mostantól számított 2 nap.

20:34

 

Tehát a kérdés:

 

Mit ábrázolt a III. epizód, A Sith-ek bosszúja első hivatalos poszterje, vagyis a teaser poszter?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi helyes megfejtők(beküldési sorrendben, ami semmit se számít :D ):

 

MissKarrde

Donát

Ody Mandrell

Szafina

Lara Strong

Pildi

Dzséjt

 

Egyedül még Obi1-tól nem kaptam pm-et. Így most nem is teszek fel kérdést, leghamarabb csak e nap délután vagy a szabályos 2 nap után. :D

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos menni fog, hiszen az első forduló még nem zárult le, tehát senkinek semmilyen hátránya nem származik belőle, ha lokatelli is beszáll, ugye? Sőt, annál jobb, mert minél többen játszunk, annál tovább fog tartani.  :D

Igen, nekem is ez a véleményem. Játszon lokatelli is. Az első forduló után viszont már értelemszerűen nem lehet bekerülni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkaptam lokatelli pm-ét a kéréssel. Ha itt nem lett volna róla szó, megkérdeztelek volna titeket a döntésről, hogy támogatjátok-e bekerülését, de mint látom megelőztetek. :D Szóval 9 játékos van játékban, és az első fordulóban mindenki tovább jutott.

 

A helyes megfejtést azért beírom, ha külső szemlélők is nézik a játék folyamatát.

 

 

Anakin Skywalker/Darth Vader-t ábrázolja piros fénykarddal a poszter jobb alsó sarka, és a poszter döntő többségét köpenye uralja, mely Vader maszkjának tónusát rajzolja ki.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És igen! :D Bevezetőnek jó kis kérdés volt. Pár klikk után meg is találtam ezt a posztert. Emlékszem, hogy párban jött ki az EPIII teaser trailerrel, és arra is, hogy nem mindenkinek tetszett. :D

 

Gratula az öszes helyes megfejtőnek. :D Karrde! Te oldival együtt játszol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő kérdés, melynek beküldési határideje mostantól számított 48 óra.

 

 

Az új Indiana Jones epizód tiszteletére a kérdés:

 

Az Indiana Jones trilógiában mely Star Wars karakter neve szerepel valamilyen formában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde! Te oldival együtt játszol?

Nem :D Csak én játszom, de azért fű alatt majd megkérdezem tőle, amit nem tudok :P

Ez a kérdés nekem könnyű volt, mert tetszett a kép, és ott lóg a falamon :D

 

Na de nézem a következő feladványt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.