Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

A Vulture lehozta a szenzációt.

Zack Snyder az új Star Wars trilógiától függetlenül egy másik SW filmet készít elő a Lucafilm számára!

http://www.vulture.com/2013/01/zack-snyder-preps-non-trilogy-star-wars-film.html

 

Idézet
It will be an as-yet-untitled Jedi epic loosely based on Akira Kurosawa’s 1954 classic Seven Samurai, with the ronin and katana being replaced by the Force-wielding knights and their iconic lightsabers.

 

A szenzációs történet az 1954-es japán klasszikus 7 szamuráj sztoriján alapszik.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pfffff.... Ne mással foglalkozzanak, hanem a hetedik résszel. Minek ilyen mellékvágányokat nyitni? Ez a hét szamurájosdi meg biztos marha érdekes lesz....

Igazából engem érdekelnének az ilyen mellékvágányok, csak maradjanak színvonalasak. Tökéletes mellékszereplők kibontására, karaktereik mélyítésére, arról nem is beszélve, hogy a fősodorból kikerülve mélyebb betekintést nyerhetünk a mindennapi életbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából engem érdekelnének az ilyen mellékvágányok, csak maradjanak színvonalasak. Tökéletes mellékszereplők kibontására, karaktereik mélyítésére, arról nem is beszélve, hogy a fősodorból kikerülve mélyebb betekintést nyerhetünk a mindennapi életbe.

Nem akarok károgni, egyelőre még nem kommentálnám bővebben. :) Majd ha több infó lesz.

 

Sok új Star Wars film alfórum lesz itt idővel Ody....

Máris nyílik egy, mert ez itt OFF topik. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég, még az EPVII rendezőjét se tudjuk, erre most meg már a későbbi feature filmekkel foglalkoznak.

Gondolom a Disney már jó előre betervezett mindent

Mondjuk én kedvelem Snydert, tud ő ha akar.

Én inkább azt mondanám tud ő ha fogják a kezét, ennek ellenére a stílusa olyan messze van a Star Warstól, mint a Toy Story-é a Terminátortól

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdjük ott, hogy nekem nem tetszik, hogy megcsinálják az Episode VII VIII IX-et, mert a történet I-tól VI-ig egy kerek egész és tökéletesen lezárt, ergo ezt folytatni fölösleges szvsz. Viszont ilyen spin off-ok mindig is érdekeltek. Úgy bővíthetik az univerzumot, hogy nem rúgnak bele az elődökbe.

Jó lenne végre egy olyan filmet látni amelyik nem a Galaxis fő történéseivel foglalkozik (na jó talán a TPM nem ilyen volt), hanem az apróbb, de meglévő konfliktusokkal. És én pont ezért szeretem a SW-t, mert szeret a részletgazdag világot építeni, és mi jobb módja lenne még részletesebben bemutatni ezt az univerzumot, minthogy ilyen spin off-okkal?

 

És kitudja, talán a sikereken felbátorodva, végre nekiesnek egy ősi időkben játszódó filmnek, amire már oly sokan várnak.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pfffff.... Ne mással foglalkozzanak, hanem a hetedik résszel. Minek ilyen mellékvágányokat nyitni? Ez a hét szamurájosdi meg biztos marha érdekes lesz....

 

 

Teljesen egyetértek. Most csak az új trilógiára kéne koncentrálni ami legalább 7-8 év. Majd utána lehetne mással foglalkozni. Ez olyan mintha az Ep2 készítése idején valaki más egy sw-filmet forgatott volna Han Soloról.

Attól tartok fel fog higulni az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a végén kilyukadunk itt, hogy nem őrülünk egy SW film elkészültének. Ejnye. Részemről jöhet, minél több, annál jobb. 30 évet vártam ezekre. Egyébként Lucas nagy tisztelője Kurosawa-nak. Snyder jó rendező. Olyasmiket vitt filmre amiket lehetetlennek tartottak megfilmesíteni. Ő a "filmesek új generációja".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha Snyder rendezi, akkor arra a filmre búcsút inthetünk a maketteknek, mert minden trükk CGI-vel lesz megoldva.

 

Az nagyon rossz lenne, remélem az ILM nek lesz némi beleszólás. Hé Zack-i fiú ezt mi másképp szoktuk csinálni! A Bosszúállóknál hogy volt? Nem nagyon van infóm. A Disney-től valami hasonló hozzáállást várok. Bár ott is sok volt a CGI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit olyan az érzésem, mintha a Disney az Avengers filmeket akarná másolni, legalábbis szellemiségben. Lesz egy főfilm-sorozat, al a Avengers filmek, ez esetben ep7-8-9, mellé jönnek a különálló, de az univerzumnak ugyanúgy részei, az azt bővítő karakterfilmek, csak itt valószínűleg nem egy karakterre, hanem egy csoportra akarnának koncentrálni.

Amúgy ez pont az, amitől már a kezdet kezdete előtt is tartottam, hogy jönnek majd futószalagon a filmek. Tessék, még az ep7 forgatása sem kezdődött meg, de már spin-off filmről vannak hírek. És simán jöhetnek párhuzamban. Minden évben egy SW film. Oké, rajongói fejjel ez maga a Kánaán, csak sajnos az elüzletiesedés még egy szériának se tett jót... De nem akarok vészmadár lenni, remélem húsz év múlva visszanézve nem egy kihalt fórumot találok, és röhögve mondhatom: de hülye voltam.

 

Zack Snyder amúgy jöhet, nekem még a Sucker Punch is tetszett. Akciós és látványos filmeket tud összehozni, és egyedi a látványvilága, ami szintén jó. Az, hogy ez utóbbi mennyire illik egy Star Wars filmhez meg olyan kérdés, amit most még nem lehet megválaszolni, elvégre sosem láttuk még eltérni a megszokott formulától. A vérfrissítés nem árt és azért a Star Wars képi világa nincs kőbe vésve (pláne, hogy Irvin Kershner például próbált elrugaszkodni). Attól meg nem kell félni, hogy Lucas vagy Kennedy elengedi Snyder kezét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azt írják, hogy mégis igaz lehet, csak most megy a tagadás a felek részéről.

http://latino-review.com/2013/01/15/zack-snyder-directing-star-wars-film/

 

Zack állítólag találkozott is Kennedyvel, hogy megvitassák a projektet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg át lehetne írni a topik címét "tervezett SW filmek"-re vagy valami hasonlóra, és akkor egy helyen lehetne megbeszélni ezeket, amíg nem születik valami konkrétum (ami akár éveket is igénybe vehet, ha a trilógia után kezdenek neki).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem, a társalgás fő sodra topikról topikra vándorol. Egyszer a EP VII. kapcsán "A történet" topik a népszerű, máskor meg az "Előkészületek" topik a népszerű, most a "Zack Snyder" topik a népszerű. Szerintem túl sok a téma. Valahogy egy vagy kettő főszálba kellene az új SW filmekkel (bármelyikkel ami valaha készülni fog) kapcsolatos gondolatainkat sodorni, mindegy az hogy rendező, történet, spinoff, előkészület, vagy akármi, mert már magam is kezdek elveszni a témák sokaságában. Na de ez csak egy gondolat, nem kritika vagy ilyesmi és ezt sem ide kellet volna írnom, de hát most ezt olvassuk. Off

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Rendszerezve van minden. Persze lehetne egy topikba is ömleszteni, de annak semmi értelme nem lenne. Nem hiszem, hogy olyan nagy gond eligazodni a szekciók között. Mingid az a topik megy, amibe hír van. Ha majd a szereplőkről jön hír akkor a szereplős részleg lendül föl. A lényeg, hogy tematizálva van, így az esetek legnagyobb részében mindent szépen meg lehet találni. Jól néznék ki, ha lenne egy topik aztán oda írná be mindenki épp azt ami az eszébe jut. Egyébként ha meg fogod ismerni a fórumot, akkor bele fogsz jönni a dolgokba. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Rendszerezve van minden. Persze lehetne egy topikba is ömleszteni, de annak semmi értelme nem lenne. Nem hiszem, hogy olyan nagy gond eligazodni a szekciók között. Mingid az a topik megy, amibe hír van. Ha majd a szereplőkről jön hír akkor a szereplős részleg lendül föl. A lényeg, hogy tematizálva van, így az esetek legnagyobb részében mindent szépen meg lehet találni. Jól néznék ki, ha lenne egy topik aztán oda írná be mindenki épp azt ami az eszébe jut. Egyébként ha meg fogod ismerni a fórumot, akkor bele fogsz jönni a dolgokba. :)

 

Köszönöm

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm

Egy kis segítségképp, ha még nem tudod: A fórum fő oldalán a fő topic címek mellett van egy kis sárga SW feliratú téglalap. Ez azt jelzi hogy azon belül van nem olvasott hozzászólás. Ha ráklikkelsz a téglalap eltűnik, és az összes hozzászólást olvasottá lesz nyilvánítva azon a fő topicon belül, ergo ha legközelebb születik ott új hozzászólás ismét megjelenik. Így a legkönnyebb képben lenni, hogy hol van új beszélgetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.