Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Így utólag én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! :o

 

Szisz: kalácsos mák? :D

Nem inkább mákos kalács? :o

 

Olyan sok volt benne a mák, hogy több volt mint a tészta...persze volt diós is én meg sütöttem banános őzgerincet :P, a banánt is szeretem, de nagyon mákos vagyok :wink: , nyam, nyam. :shock: .

Cseresznye, hogy a rémhír, miszerint az EU-val eltűnik a mák a piacokról, kacsa volt. Viszont az ára lezuhant :D, azaz maradt a régi. Régebben közel egy árban volt a dióval, most meg a dió elszállt, háromszor annyiba kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és nálunk a kalács azért lett bevezetve, mert senki se szereti a bejglit, mert nehéz. Amikor kaptunk bejglit még vízkeresztkor is megvolt, végül a kukában landolt, mert kősziklává száradt.

Bezzeg a kalács; tavaly 4,5 kiló kalácsot sütött a nővérem és két nap alatt elfogyott. Voltunk rá 6-an és volt még más süti meg mindenféle étel, bár részemről én két napig mást nem is ettem nehogy elegyék a részemet :P.

Szóval a karácsony nem a böjtölésről szól már itthon, mint ahogy egy-két régi és még mostani kultúrában is a téli napforduló előtt bizony böjtölni szoktak (volt). Bár a napforduló szerdán volt, szal előbb mint a karácsony.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk évek óta nincs bejgli, mert senki nem ugrál érte.

Részemről majdnem kevesebbet ettem, mint a normál hétköznapokon :o Azt is én főztem :P Semmi extra kaja, mert egyrészt nem tudok, másrészt család nincs oda érte. Azért jövőre valamit beújítok :o

Ritkán iszom kávét, csak az ízéért, de egyik kolléganőm szokott jégkrémes kávét készíteni tejszínhabbal, azt kreáltam mindennap magamnak. Más extra aztán tényleg nem volt azon kívül, hogy idén én pucoltam és daraboltam fel a halat !!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Sajnos időhiány miatt már ezer éve, hogy itt jártam. Szeretnék egy kis segítséget kérni Nokia 8310-es telefonhoz szeretnék sw dallamot csengőhangként. Nem tud valaki véletlenül egy linket, ahonnan letölthetnék, mert már napok óta keresgélek, de nem találok.

Előre is köszönet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg csináltam egy mákos-fahéjas-diós-narancsos-lisztes sütit :o  

Mézeskalácsot is, de azt nagyon utálom :o

 

ŐŐŐ... mákos-fahéjas-diós-narancsos-lisztes? Micsoda ízkavalkád! Mák és dió egybe és fahéj is meg narancs is?

Mézeskalácsot mert utálod?

:D

Mézeskalács, mert utálom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg csináltam egy mákos-fahéjas-diós-narancsos-lisztes sütit :o  

Mézeskalácsot is, de azt nagyon utálom :o

 

ŐŐŐ... mákos-fahéjas-diós-narancsos-lisztes? Micsoda ízkavalkád! Mák és dió egybe és fahéj is meg narancs is?

Mézeskalácsot mert utálod?

:o

Mézeskalács, mert utálom :)

 

Igen!Az!Nekem joban ízlik mint a mézeskalács! :D:o

A dió csak a tetején van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vagyok idén utoljára, ezért most szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet Kívánni !!

 

Egyébként mai nappal pont fél éve vagyok itt a fórumon, és nagyon örülök, hogy ezt a fél évet Veletek tölthettem. Remélem, további féléveket leszünk még itt együtt !!!

 

Üdv mindenkinek, és legyetek jók!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.