Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem én vagyok a főnök, Werebazs-nál van a kész felirat. Én csak vissza küldöm a javítással, és az észrevételekkel amit még ő elbírál. Felőlem kimehet ha ennyire kell mert a 2. részre még várni kell. Szerkesztés, lektorálás, ellenőrzés nem 10 perc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a feliratot srácok! Két apróságot szeretnék csak kiemelni:

 

6:51-nél a "Kanan, what is your position?"-ből ---> "Kanan, te mit gondolsz?" lett

21:28-nál "Egyenlőre legyen elég ennyi"---> amire ti gondoltok, az az egyelőre és nem az egyenlőre.

 

De ezekkel együtt is jó lett nagyon a felirat, köszönet érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"6:51-nél a "Kanan, what is your position?"-ből ---> "Kanan, te mit gondolsz?" lett"

 

Ez a én saram. Ezt jól benéztem. :D Pedig erre emlékszem csak az ellenőrzésnél több szakaszban néztem ezt a jelentett és úgy jött le a végén ahonnan néztem hogy Hera is hallotta az egészet. Nem is értem. :facepalm:

Sima szövegkönyvből ez meg sajnos nem jön ki csak ha vissza nézi.

 

Köszi hogy szóltál. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült a fordítás, át is küldtem Fulcrumnak.

Pffúú, ezért utálom a Web-rippel kezdeni. Most is úgy jártam, hogy csak miután befejeztem vettem észre, hogy közben megjött a másik, és egy óra ráment, mire Ctrl+C Ctrl+V-vel soronként átmásoltam a szöveget. Nem tudja valaki, van olyan feliratozó program, amivel át lehet importálni egyik fájlból a másikba vagy csak a szöveget, vagy csak az időzítést?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.