Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy 10 perce küldtem el. Kicsit máshogy alakult a délelőttöm mint hogy terveztem ezért lett csak most kész. Meg sztem ez volt a leghosszabb rész a nem dupla epizódok közül a táblák alapján. 366 táblás volt (van olyan rész ami csak 270) a nyers. Mondjuk ez azért is volt mert több tábla is indokolatlanul szét volt választva az eredetiben. Ezeket összevontam a könnyebb olvashatóság miatt de még így is olyan 340 lett a végleges. Az időzítés is több helyen rossz volt azokat is javítottam.

 

Azt nemtudom mikor megy ki. Werebazs amint tudja megnézi a szövegbeli módosításokat és majd kirakja.

 

u.i: Jövőhéten biztos kevesebb lesz a táblák száma mert ott nem a szavaké lesz a főszerep. :D

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Lázadók 3.évad 20-21.rész "Nulladik óra" WEBRip 720p Angol Felirat

Letöltés:

 

 

Szívesen!

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy jó meg egy rossz hírem.

 

Jó: Hogy Werebazs már készen van az első résszel.

 

Rossz: Elvan csúszva már az 5. táblától egy táblával az egész felirat. Gondolom Werebazs már tegnap elkezdte csinálni a másik felirattal és az átkalibrálás során valami félre ment. Kérdés az tud valaki valami egyszerű módszert hogyan lehetne vissza csúsztatni? Mert egyenként visszarakni 320 táblát nagyon macerás és most ehhez nincs nagyon kedvem ha nem muszáj. De ha muszáj akkor ma nem lesz felirat mert ez nagyon időigényes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.