Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Korrekt ez a pilótamustár. :) A hsz-ek meg kellemes meglepetések. Sokaknak tetszik a sorozat. Egyébként külföldön egy rakat filmes jellegű oldal megemlékezik a CW sikeréről, és a CN rekordjáról. Mintha változnának a dolgok a mozis premier negatív hangulata után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, most, hogy két részt láttam már, én is amondó vagyok, hogy a sorozat jobb, mint a film. Nem mintha a film már nem tetszene, de ezek a 20 perces részek kis kerek egészként valóban még sokkal jobbak lettek! Nem az animáció miatt, amely szerintem a mozivásznon is nagyon jól mutatott, hanem a történetek miatt. Az epizódok sztoriját mindkét részben jól alkották meg, ez a pörgős stílus élvezetesebb így részenként nézve. És így megvan a lehetőség, hogy minden rész valami mást domborítson ki tanulságban, a karakterek fejlődésében. Persze két epizódból még nem szabad általánosságokat leszűrni, de én úgy érzem, nem egy kaptafára fognak menni a részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony! Mondanom se kell már nagyon várom. :( Kudar! Te megint reggel fogod megnézni?

 

Igen igen reggel korán kelek, szóval lassan fekszem, mert tiszta fejjel kell ezt nézni. :)

Te Ody, megint du.? Az még jobb is, mert akkor már ki vagy rá éhezve. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen igen reggel korán kelek, szóval lassan fekszem, mert tiszta fejjel kell ezt nézni. :)

Te Ody, megint du.? Az még jobb is, mert akkor már ki vagy rá éhezve. :evil:

Igen, megint mert én felirattal szeretném megnézni. Úgy tervezem, hogy mind a három részt egyben megtekintem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.