Ugrás a kommentre

Chuck Wendig: The Aftermath Trilógia


Darth Revan9

Hogy tetszett a könyv trilógia?  

12 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?



Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Na, Utóhatás lett a címe és előrendelhető.

Csináltak megint egy kettőscsomagot. Ebben 40% kedvezménnyel rendelhető elő az Utóhatáűs és Az elveszett csillagok együtt.

 

Aki sporólni szeretne esetleg még várjon egy kicsit és több más SW könyvet, vagy egyéb könyvet is berendelhet egyszerre.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csúszni fog (ez már hagyomány a Szukitsnál), de biztos, hogy még a film előtt ki fog jönni. :)

 

Egyébként jó, hogy kikérik az olvasók véleményét a cím kapcsán, remélem, ez a jövőben is így lesz. Én is az Utóhatást tartom az Aftermath legjobb fordításának, nem is értem, a másik két cím hogy merült fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem félrefordítás. Számtalan példa van arra, hogy a fordító úgy dönt, hogy egy teljesen más cím jobban hangzik, mint az erdeti szó szerinti fordítása. És nem csak nálunk, hanem más országokban is. A németek pl. a Red Harvest című regény címéből Darth Scabrous-t csináltak.

Nem kell mindig a szó szerinti címfordítás, az angolszászok sokszor nagyon h***** címeket adnak a könyveiknek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

A szokás szerint becsapós marketing mögött semmi sincs - csupán egy új trilógia kellemes nyitánya, meg néhány érdekes gondolat az Endor utáni állapotokról.

 

Messze nem olyan rossz, mint azt mondják.

 

 

Chuck Wending: Utóhatás

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szokás szerint becsapós marketing mögött semmi sincs - csupán egy új trilógia kellemes nyitánya, meg néhány érdekes gondolat az Endor utáni állapotokról.

 

Messze nem olyan rossz, mint azt mondják.

 

 

Chuck Wending: Utóhatás

R2! Olyasmi, mint a Különbéke? Azt olvastam anno... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2! Olyasmi, mint a Különbéke? Azt olvastam anno... :)

 

 

Nem, szerintem annál sokkal jobb és átgondoltabb. Hogyismondjam... ha lehet ilyet mondani a SW világában, földhözragadottabb. Meg már elve más, mert nincsenek benne a "nagyok" . Még csak említés szintjén sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, szerintem annál sokkal jobb és átgondoltabb. Hogyismondjam... ha lehet ilyet mondani a SW világában, földhözragadottabb. Meg már elve más, mert nincsenek benne a "nagyok" . Még csak említés szintjén sem.

Na, ezt nem tudtam! Én is teszek majd vele egy próbát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.