Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Ide jöhet minden, ami a posztereimmel kapcsolatos.

Személy szerint a posztereket jobban szeretem, mint a háttérképeket. Úgy értem, a poszterformátumot jobbnak érzem, mint a háttérképformáttumot, ezért szívesebben csinálok posztert, mint hátteret. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jobb benne, hogy hosszanti forma és nem széles, mint a háttér?

Alakos képekhez jobb a poszter forma. Egyébként is jó néhány kedvenc képem van, ami eredetiben poszter, és abból lett háttér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, egyrészt a hosszanti formát jobban szeretem, mert gyakran könnyebben kezelem. Másrészt itt nem kötnek a mérethatárok, akkorára csinálom a képet, amekkorára csak szeretném (és amekkorát engednek a forrássképek... :) ), és teljesen szabadon választom meg a képarányokat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakint és az Erőt helyeztem a középpontba, tehát Padmé azért van ott, mert elég jelentősen hatott Anakinre. Gondolkodtam Leia bevételén, de ő finoman szólva nem nagyon hatott az apjára, és egyébként is megbontotta volna a szimmetriát. :lol:

Akik Anakinen és az Erőn kívül vannak, csak jelzésértékűek a képen. Különben elég sokan lettek volna rajta.

(Van egy félbehagyott poszterem, azon szinte mindenki rajta van a sagából, aki számít. De azt mostanában nincs kedvem befejezni. Már pár hónapja... :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakint és az Erőt helyeztem a középpontba, tehát Padmé azért van ott, mert elég jelentősen hatott Anakinre. Gondolkodtam Leia bevételén, de ő finoman szólva nem nagyon hatott az apjára, és egyébként is megbontotta volna a szimmetriát. :lol:

Akik Anakinen és az Erőn kívül vannak, csak jelzésértékűek a képen. Különben elég sokan lettek volna rajta.

(Van egy félbehagyott poszterem, azon szinte mindenki rajta van a sagából, aki számít. De azt mostanában nincs kedvem befejezni. Már pár hónapja... :lol: )

Nagyon jó, csak azt nem értem, hogy ilyen formán mit keres ott a Millennium Falcon, mert az csak annyira hatott rá, mint Han, Chewie vagy Leia :P

Ezt a sokszereplős pósztert szvsz igazán befejezhetnéd. Van már egy hasonlód, és az nekem nagyon tetszett. Kíváncsi lennék rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jobban ráérzek a művészi koncepció ízére. ;)

:lol: Ami azt illeti, nekem is kellett egy nap, hogy valamelyest érthetően megfogalmazzam magamban, miért ilyenre csináltam ezt a képet.

A Csillagok háborújában a legjobban Anakin sorsát és az Erőt szeretem figyelni. Ez a saga központi szála, eköré szerveződik minden, és ezt nagyon jó látnom. Most erre a szempontra (számomra a legkedvesebbre) fókuszáltam, ezért lett ilyen ez a kép. ;) Ha a végletekig akarom egyszerűsíteni magamban a történetet, akkor csak ez a két szempont marad meg, és pontosan azok a szereplők, akik a legújabb poszteremen vannak. Ezen szálak szempontjából az én szememben nekik van a legnagyobb jelentőségük, ezért kerültek rá ők heten, és mások nem (pl. Windut sem tettem rá), vagy csak alig.

Palpiról eredetileg trilógiás képet szerettem volna felhsználni, de olyat nem találtam, amilyet kerestem, viszont kapóra jött, hogy a fénykardos Palpi behelyezésével a vörös fénykard is felkerül a poszterre.

 

Dzséjt: a Falcon a jelzésértékű képelem. :D

Van ugyan némi esélye, hogy egyszer befejezem majd azt a képet, de nem túl valószínű. Vannak olyan munkáim, amelyek félúton megállnak, és ezeket általában nem fejezem be, mert úgy érzem, valami hiányzik belőlük, amit nem tudok pótolni, és akkor inkább abbahagyom. Az ilyen képekben felhasznált ötleteim később aztán más, teljesen befejezett képekben bukkannak fel. Szóval azt a képet valószínűleg nem fogod látni, de egy másikat eben a témában igen. :lol:

 

Obi1, MissKarrde, Donát: köszi! :lol:

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek elemzések vannak a dokumentum szekcióban. Sokkal jobban lehet értékelni egy képetm, ha tudjuk miért olyan amilyen. Szinte mint egy festmény elemzés. :clap: Gratula!

 

Egyébként nekem is a jókat ábrázoló poszter az egyik kedvencem! Remekül sikerült.

 

Továbbá remek az "Anakin Skywalker és az Erő..." elnevezésű poszter is, melyet először kicsit káosznak éreztem, de a leírás alapján minden a helyére került. Remek koncepció.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :)

 

Érdekes, neked végül azok a képek jönnek be, amelyeket először vegyes érzésekkel fogadsz... :D

Nem tehetek róla, de valóban így van. :) A legutóbbi esetben az írásod is sokat rátett az "érzésre". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor volt értelme megírni. :)

 

Once more the Sith will rule the galaxy...

 

sithposter.jpg

 

Ez csak előnézeti kép, itt látható a teljes méretű verzió.

 

(Háttérképverziója is van, többféle méretben.)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.