Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Milyen válogatós vagy. Nekünk bezzeg semmi kifogásunk a videókban látott hölgyek ellen :D

Hát tudod, ezen nem csodálkozom, a klip pasiknak készült :P Ha csajoknak készülne, akkor a pasik lennének megfelelőek benne :P

És hadd legyen már válogatós :P

 

De h*lye vagy, Oldie :P

Egyetértek :P

 

"Eddig" :):P

Végül is mondasz valamit :D

 

Benne van a pakliban, hogy észhez tér. :D

Mikor meglát egy kidolgozott hasizommal rendelkező pasit pl a tv-ben izzad a nyelve rendesen. :D

Szívem, Te összekeversz valakivel :P Nem a húgodat akartad írni? Az ő ízlése kicsit hétköznapibb az enyémnél :D

Valld be, hogy már sok belőlem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekességre bukkantam az egyik HP-s oldalon. Mivel az utalás nem filmben történik, úgy gondoltam, ide illik legjobban.

"- Voldemort: - Harry te még nem tudod, milyen fontos vagy. Még csak most kezded el felfedezni az erődet. Állj mellém, én majd befejezem a kiképzésed. Együttes erővel véget vethetünk ennek a pusztító háborúnak, és visszahozhatjuk a rendet a világba.

- Harry: - Soha nem állok át!

- Voldemort: - Bárcsak ismernéd a Sötét Oldal hatalmát. Dumbledore nem mondta el neked mi történt az apáddal?

- Harry: - Épp eleget mondott, elmondta, hogy te ölted meg.

- Voldemort: - Nem, Harry? én vagyok az apád!"

(Eredeti forrás: a Barangolás Harry Potter világában című könyv. Forrás: protego.gp)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Susan Boyle, 47 éves munkanélküli, egy angol tehetségkutató verseny legújabb felfedezettje:

Ez nem vicces, nem kedves, de csodálatos.

Ezt a videót én is láttam pár napja, bár nem itt, és teljesen elvarázsolt. :lol:

Ez egy újabb bizonyság arra, hogy mennyire nem szabad az első benyomás alapján leírni valakit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nálatok is azt írja ki hogy "Embedding disabled by request"?

 

Légyszi tegyétek be a videó alá a linket, sokkal könnyebb mint a youtube-kódból restaurálni..

Tegnap még semmi baja nem volt, párszor újra is néztem innen, mert annyira mókásnak találtam.

De egyébként nem nagy tragédia, egyszerűen rá klikkelsz a videó felületre, és behozza neked a youtube oldalán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.