Ugrás a kommentre

Forces of Destiny


reaper

Ajánlott hozzászólás

Mert Rey-jel ott van az Erő, ami plusz erő és jobb, mint a térerő. :)

Jópofa kis kiegészítés, de ez tényleg csak az érdekesség kategória. Akár kánon is lehet, léte vagy hiánya nem oszt, nem szoroz. Mondjuk az azért poén, hogy eredetiség ebbe sem sok szorult. Hol láttam én már olyat, hogy egy droidot felzabál egy szörny? :P:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább jó helyről nyúltak. Azt is lehetne mondani hogy nem nyúltak mellé. :D

 

 

Ez most kánon?

Valószínű hogy kánon.

A wookieepedia szerint: "Star Wars: Forces of Destiny is an upcoming canon animated miniseries that will take place around all eras of the Star Wars universe."

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg nem lenne jobb ezeket a részeket a saját idővonalukra tenni? Mondjuk ezt az TFA topikba.

Hogy aztán össze vissza legyenek? Ráadásul ez aztán tényleg nem ad semmit hozzá a TFA-hoz. Szerintem az EU topicban bőven elfér az egész sorozat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, valami eredetibbel is előrukkolhattak volna. Ennek ellenére nekem nincs különösebb problémám a szörnyike hangjával.

 

----------------

 

Amúgy mintha ahhoz a jószághoz az Ahová lépek szörny teremből is nyúltak volna. Az előző részben ugyanis a kukuc az egyik jelenetben csak a veszettül guruló BiBivel foglalkozott míg az egy helyben álló csöndben levő Reyt békén hagyta mintha csak a hangok érdekelték volna csakúgy mint az említett muviban a rémeket. Plusz a hangkövetős dologra a második részben is van példa.

A szörny maga pedig az Ahová lépek... szörnyeihez hasonló.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.