Ugrás a kommentre

Trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Ne tessék megijedni, de nyár végefelé valószínüleg elkezdenek csepegni infók, esetleges leírások a következő előzetesből. A magam részéről nagyon várom, mert ha tartják a színvonalat, hasonló katarzisra számítok, mint korábban a TFA második előzetesénél, Chewie és Han belépőjénél. Ti mennyire várjátok? Mit vártok tőle?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok benne biztos, hogy úgy lesz mint a TFA-nál. Egy előzetestől mit lehet várni? :P

Nem tudom, én magam nevében nagyon sokat várok! Gondolj bele, ha úgy érne véget, hogy Luke kardot aktívál, vagy épp összeakasztja azt egy pirossal.. Huh. Full libabőr lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok beleszólni, de nem lenne érdemesebb a promóciós videókat mind egy helyen tartani? A TFA-nél és a RO-nál is ugyan voltak külön topic-ok, de a végefelé ez már senkit sem érdekelt, hanem ömlesztettünk mindent egy topicba (főleg amikor jöttek naponta a spotok, és a japán meg kínai, meg a fene tudja milyen előzetesek). Eleve témáját tekintve nem nagyon üt el egymástól egy előzetes egy másiktól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Rian Johnson az alábbit tweetelte az előző héten:

More stuff is coming, that's the nature of the beast. But I fully endorse avoiding everything you can from now till December!

 

Mark Hamill pedig visszaválaszolt rá :D

I fully endorse this @rianjohnson endorsement:

AVOID EVERYTHING YOU CAN FROM NOW TILL DECEMBER!!!!! #WordsOfWisdom #WellWorthWaitingForVIII

Mark H

 

Remélem egy trailerrel is megajándékoznak a napokban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én azért reménykedek egy új trailerben (még júliusban rebesgettek egy másfél perceset, az szerintem tökéletes lenne), de sajna én is érzem, hogy októbernél előbb nem fogunk kapni semmit. De reménykedni mindig lehet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ősznél előbb biztos nem lesz trailer.

Nem fogok mérges lenni, ha szeptember 1-jén jön a trailer. Az már a naptár szerint ősz. :D

 

Ezt a kerüljük a trailereket is dolgot viszont nem tudom, hogyan képzelik. Manapság már elég nehéz kikerülni valamit, amikor a cikkek alatt automatikusan induló videók vannak, a moziban is adják őket... Vágják meg úgy a trailert, hogy ne lőjenek le poénokat, talán, esetleg az egyszerűbb. Meg interjúkba ne mondják el a film fordulatait.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hivatalosan is biztos?

 

Csak mert az RO-hoz pont holnap lesz egy éve, hogy kijött.

 

Az Ep7-hez csak október közepén, de ott volt több teaser is előtte.

A TFA-ból indultam ki de nem leszek megsértődve ha előbb jön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg simán lehet trailer még augusztusban. Eddig 100%-ig egyezik a RO-val a menetrend:

 

április: teaser 1

július: behind the scenes

 

A RO-nak pedig augusztusban volt a 2. teasere, és ősszel trailere, és eddig semmi nem utalt arra, hogy nagyban el akarnának térni a menetrendtől :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ha a TFA első teaser előzetesét nem nézzük - mert azt, ha jól tudom csak azért adták ki, hogy mutassanak azért valamit - akkor ugyanott vagyunk. Áprilisban jött a normális teaser - mint a 8 esetén - majd júliusban a BTS videó. És ezek után mindenki azt hitte, hogy az augusztusi Disney Expo -ra jönni fog valami, de egy egyszerű plakáton kívül nem volt semmi, és lám, mikor jött ki újabb anyag?: októberben.

 

A RO -nál ugye megvolt ugyancsak az áprilisi illetve a júliusi anyag, viszont valamilyen oknál fogva augusztusban jött egy előzetes - ami természetesen nem baj, mert azért az első teaser nem annyira győzött meg, a BTS videó már egy kicsit jobban, az 1 évvel ezelőtti viszont határozottan. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF:

A RO -nál nem 2 trailer volt? Mert ha jól tudom, akkor az augusztusi már trailer volt.

OFF vége

 

Hm, most hogy mondod, de, az is trailer volt. Az zavart meg, hogy annak volt egy második trailere is októberben :) Akkor helyesbítek: eddig mindkét filmhez 4 mozgóképes anyagot kaptunk :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Most komolyan: nem tudja valaki pontosan, hogy mikor várható már egy tisztességes trailer a filmhez? Az első kis teaser jó volt, de nagyon kevés.... most már nagyon jöhetne valami ütősebb. Három hónap múlva FILM!

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EpVII -nél is ez volt a menetrend. :P Április: teaser, július: BTS videó, október: trailer. ;) Nagyon úgy néz ki, hogy mostmár nem fogunk kapni egy 2. teaser előzetest, rögtön egy végső előzetessel fognak nyitni, majd utána jönni fog 1-2 nemzetközi, illetve tv-spotok stb.

 

Mondjuk az utóbbi időben felgyorsultak az infó-mennyiségek az új film körül, így én is elkezdtem várni a filmet, de ha az előzetes októberben lesz, így be kell érni mással. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan: nem tudja valaki pontosan, hogy mikor várható már egy tisztességes trailer a filmhez? Az első kis teaser jó volt, de nagyon kevés.... most már nagyon jöhetne valami ütősebb. Három hónap múlva FILM!

De tudjuk, csak nem mondjuk meg. :lol: Milyen egy bárgyú kérdés ez... Majd lesz egyszer. Szerinted ha tervben lenne a közeljövőben akkor nem ezzel lenne tele a net?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én magam nevében nagyon sokat várok! Gondolj bele, ha úgy érne véget, hogy Luke kardot aktívál, vagy épp összeakasztja azt egy pirossal.. Huh. Full libabőr lenne!

 

Én is pontosan ebben reménykedem. Luke aktiválja a kardját. Tökéletes lenne. Még a Han Solo féle "we are home" szöveget is ütné. De én egyébként Snoke vezérről is szívesen látnék már egy képet. A lego figura (pont ma láttam közelről) alapján nagyon más mint amilyennek elképzeltem. Szóval ő róla is jó lenne már valami új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.