Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Mivel úgy tűnik most már, hogy megvalósul a film, megnyitottam egy topikot neki. Ha esetleg mégse lesz belőle semmi akkor majd töröljük. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még márciusban kezdtek el azon dolgozni, hogy milyen filmek jöjjenek a 9. rész után, és májusban volt egy olyan szövege Kennedy -nek, hogy majd a nyáron bemondják a 2020 -ban érkező 3. spin-off filmet. Ám a Han Solo film rendezői cseréje meghiúsította ezt, hiszen gondolom a D23 -on jelentették volna be. Bár még mindig maradt 2 hét a nyárból, még bármi lehet, de lassan tényleg megkéne tudni, hogy mi jön a 9 után, mert jövő év elején elkezdik a 9. részt forgatni, és addigra már kb. tudnunk kéne a rendezőt, forgatókönyvírót, stb.

 

Amúgy ha jól emlékszem Simon Kingberg is írt egy forgatókönyvet. Nem lehet, hogy övé volt a 3. spin-off megírása?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy az EPIII-IV között játszódik majd? ;)

Miért Te mikor tudnád elképzelni? Az a rész eléggé homályos. A korábbi eseményekről elég sokat tudunk.

Persze játszódhatna az EP4 után is bár az furi lenne... na nem megoldhatatlan. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a hírnak örülök! Remélem Ewan kapja majd a szerepet. :)

 

Mondjuk, szerintem ez a hír nem olyan nagy meglepetés. Sokkal jobban meglepett volna egy Boba Fett film. És annak nem is örültem volna.

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért Te mikor tudnád elképzelni? Az a rész eléggé homályos. A korábbi eseményekről elég sokat tudunk.

Persze játszódhatna az EP4 után is bár az furi lenne... na nem megoldhatatlan. :D :D :D

Az EPII-III között. :P Akár kapcsolódva a TCW-hez is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól tartok Ewan McGregor már nincsen abban a korban, hogy egy fiatal Kenobit játsszon el :)

 

Ha meg netán lecserélnék a színészt, akkor el is vesztette minden érdeklődésemet a film

Kizárt, hogy lecserélnék, hiszen szinte Ewan maga jelentkezett be a szerep folytatásáért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ennek én is örülök. Már csak az a kérdés, mikor játszódhatna.

Adja magát az ep3-4 közötti időszak, de ide egy nagyon ütős sztorit kéne kitalálni, hogy indokolva legyen Ben Kenobi akcióba lendülése. Ide azt tudnám elképzelni, hogy valami közvetlen Luke-ot fenyegeti.

 

Lehetne az ep2-3 közötti is, azért McGregor még nem olyan öreg, hogy sminkkel kiigazítsák azt a 10 évet, ami azóta eltelt. Meg azért a mai világban ez hol kifogás? Az elmúlt három évben láthattuk a fiatal Michael Douglast, Robert John Downey, Jr.-t és Kurt Russellt, meg a halott Peter Cushingot. Nem hiszem, hogy Ewan McGregornál nehéz lenne megoldani, hogy 2020-ban úgy nézzen ki, mint 2002-ben. Szerintem még CGI-t sem kéne használniuk igazából.

Ez azért is lenne jó, mert ebben visszatérhetne Anakin Skywalker is Hayden Christensen megformálásában, meg persze Windu, Yoda, Plo Koon, vagyis az egész Jedi Tanács, akár még Palpatine is. Sőt szerintem még egy klón háborús film is befigyelhetne, szintén a fenti visszatérők lehetőségével, de abba akár még Padmé is becsatlakozhatna.

 

De még egy ep1 előtti idő is szóba jöhet szerintem, az ifjú Obi-Wan Kenobival, padawan kora elején. Ebbe például simán visszatérhetne a Qui-Gon Jinn (Liam Neeson alakításában, persze), Mace Windu, Yoda, a komplett Jedi Tanács. Itt viszont Obi-Want valóban ifjabb színészre kéne cserélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPII-III között. :P Akár kapcsolódva a TCW-hez is.

Nekem az a bajom azzal, hogy abból az időszakból már rengeteg minden láttunk. sorozatok, képregények, könyvek...

viszont Obi EP3-4 közötti időszakáról nem sokat tudunk. Oda full jól beillene egyjó kis kaland. valakik rájöttek hol van. vagy rájöttek h kicsoda Luke...hogy intézi az öregedő Kenobi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ennek én is örülök. Már csak az a kérdés, mikor játszódhatna.

Adja magát az ep3-4 közötti időszak, de ide egy nagyon ütős sztorit kéne kitalálni, hogy indokolva legyen Ben Kenobi akcióba lendülése. Ide azt tudnám elképzelni, hogy valami közvetlen Luke-ot fenyegeti.

 

Lehetne az ep2-3 közötti is, azért McGregor még nem olyan öreg, hogy sminkkel kiigazítsák azt a 10 évet, ami azóta eltelt. Meg azért a mai világban ez hol kifogás? Az elmúlt három évben láthattuk a fiatal Michael Douglast, Robert John Downey, Jr.-t és Kurt Russellt, meg a halott Peter Cushingot. Nem hiszem, hogy Ewan McGregornál nehéz lenne megoldani, hogy 2020-ban úgy nézzen ki, mint 2002-ben. Szerintem még CGI-t sem kéne használniuk igazából.

Ez azért is lenne jó, mert ebben visszatérhetne Anakin Skywalker is Hayden Christensen megformálásában, meg persze Windu, Yoda, Plo Koon, vagyis az egész Jedi Tanács, akár még Palpatine is. Sőt szerintem még egy klón háborús film is befigyelhetne, szintén a fenti visszatérők lehetőségével, de abba akár még Padmé is becsatlakozhatna.

 

De még egy ep1 előtti idő is szóba jöhet szerintem, az ifjú Obi-Wan Kenobival, padawan kora elején. Ebbe például simán visszatérhetne a Qui-Gon Jinn (Liam Neeson alakításában, persze), Mace Windu, Yoda, a komplett Jedi Tanács. Itt viszont Obi-Want valóban ifjabb színészre kéne cserélni.

 

Az alapján amit a szakálmentesített acélemberről olvastam elég drága lenne egy teljes filmen keresztül CGI-ozni McGregor arcát.

 

Egyetértek, hogy ha az Ep3 és 4 közti időszakról van szó, nagyon ütős sztori kéne, mert erősen felülírná az eddigi remeteség/magányos önképzés/a sithek nem érzékelték dolgokat.

 

A klónháborús időszakot kb. kizárnám, de egy Ep1 előtti film már érdekesebb lehetne, de csak a régi karaktereket csak új színészekkel tudnám elképzelni - kivéve ha csak pár perces szerepük lenne - mert ha jövőre kezdenék forgatni akkor is 20 év telt volna el az Ep1 forgatása óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek örülök. Már, ha igaz. Sőt, lehet, hogy az összes új Star Wars film közül ezt várnám a legjobban. Mindhárom időszak jó lenne. A Cestus-csapda, a Kenobi és A Jedi-növendék nagy kedvenceim. Ha valami hasonló kisülne, az jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondoltam, hogy nem is feltétlen kéne egyetlen egy korszakban játszódnia, egyetlen kalandot elmesélnie. Ugye a Han Solo film is nagyobb időt ölel fel, így akár egy Obi-Wan film is felépülhetne úgy, hogy ep1 előtt, ep2-3 között, ep3-4 között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondoltam, hogy nem is feltétlen kéne egyetlen egy korszakban játszódnia, egyetlen kalandot elmesélnie. Ugye a Han Solo film is nagyobb időt ölel fel, így akár egy Obi-Wan film is felépülhetne úgy, hogy ep1 előtt, ep2-3 között, ep3-4 között.

Egyetértek, ezt írtam néhány hónappal ezelőtt. :)

 

Ha a Kenobi filmre gondolok, csak az jár a fejemben, hogy az EpIII-IV közti időszak nem szabad, hogy túlzottan izgalmas legyen Obi számára. Főleg, hogy most már Mault is kihúzhatjuk, egyszerűen nem hinném hogy azt a párbajt viszont látnánk nagyvásznon. Ahogy azt sem hiszem, hogy a film csak a 3-4 között játszódna. Egy ilyen film most annyira nem is hozna lázba, Ewan ide vagy oda.

 

Ha viszont egy olyan Kenobi filmre gondolok, ami bemutatja a fiatal Obi padawanságát is, a prequel környéki időket Qui Gonn caneoval netán Hayden cameoval is az EpII előtti kalandok végett, látnánk a CW-ből is eddig be nem mutatott kalandokat illetve a végén lenne egy 3-4 közötti szál szellemléttanulással, illetve egy extra jelenet a szellemlét másfajta perspektívából való bemutatásáról - mondjuk amikor Rey-hez beszél Obi - na akkor máris más a leányzó fekvése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy olyat eltudnék képzelni, márha több korszakos lenne, hogy látnánk a vénülő Kenobit a Tatooin -on, tanul Qui-Gon -tól, miközben Tatooin világát is jobban megismernénk, miközben flashback gyanánt látnánk jeleneteket a klónháborúkból - akár egy akció is lehetne :) - illetve egy nagyon rövid ideig Liam Neeson is visszatérhetne, nemcsak hangként, hanem élőként is egy EpI előtti nagyon rövid cameo gyanánt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem tudom azt mondani hogy felőlem jöhet mert még semmit se láttam attól a mukitól így számomra még nem bizonyított. No majd kiderül hogy mit fogok gondolni a muvi megnézése után. Remélem pozitívan fog bizonyítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.