Ugrás a kommentre

TV spotok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 5 héttel később...
  • 2 héttel később...

Remélem utazásra készen van Luke a Falcon-on. :)

Én is. Úgy tűnik a jó öreg Luke mégis el akarja hagyni a szigetet. Akkor kár volt a macera a röpcsijével. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha eléggé felpörög, szerintem megeshet. A trailerben a sziklán is elég agresszíven csapkod a karddal. Reyben lehet némi sötétség. Ugyanakkor bennem az is felmerült, hogy a két jelenet talán nem is egybetartozik. Nekem valahogy az az érzésem, hogy Luke Kylóhoz beszél és Rey is fölé magasodik.

 

Úgy képzelem, hogy Kylo megküzd Luke-kal, de végül Luke marad alul, mert nem is igazán akar harcolni az unokaöccsével. Aztán befut Rey, aki újra leveri, de - Luke tanításának hála - leereszti a kardot, és így kerül az Első Rend fogságába. Aztán ez lenne az egyik oka, hogy Kylo szétcsapja a sisakját, mert "egy guberáló" már másodszor győzte le, és tulajdonképpen nem az érdeme, hogy elfogták Reyt (és talán még Snoke is mond neki pár szép dolgot).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó lett ez az "Awake" spot. Ha ennyire hangulatos jelenetek vannak már ebben a 45 másodpercben is, akkor milyen lesz a teljes film? :D

Egyébként Snoke trónterme kissé furcsának hat első blikkre. A vörös háttér a CGI-nél használt zöld háttérre emlékeztet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg furcsa, de egyből az jutott eszembe, hogy ennél jobban vizuálisan már el sem lehetne szeparálni Palpatine-tól. Ugyan az öreg Sith Nagyúrnak is a vörös volt részint a domináns színe, az ep6-ban ezt már csak az őrökön érhettük tetten, akik szerepeltek talán 30 másodpercet. De Snoke arany fürdőköpenye és ez a nagy vörös háttér, ez nagyon elüt az ep6 tróntermes jeleneteitől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Bomarr said:

Mivel nincs annyi önuralmam, hogy ne nézzem meg a Spotokat, viszont a kaszinóvárost már csak a moziban szeretném látni ezért én remélem, hogy a továbbiakban se fogják mutatni :D

Te nem láttad ezt a spotot? :o 

 

Egyébként lelövik a Falcon antennáját, szóval megint új után kell nézni. :)

 

 

Szerk: Bomarr, félreolvastam. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kemény az awake spot, csak most láttam!

 

Amúgy meg oltári nagy kamu. Jók a gifek, meg is világosítják, hogy egy pillanatra azt akarják sugallni, hogy Rey Luke-ra emeli a kardot, közben nem. Ez lehet csak a tűzpróba, akarommondani vízpróba utáni pillanat, semmi több.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.