Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Knight-nak van 9 db felesleges jegye.

A szoba foglalás is meg van. :) Mivel már nem lakom Pesten, és 22:40-kor indul az utolsó buszom, ezért muszáj volt, azt sehogy nem értem volna el. :D Mivel 2,5 órás a film (150 perc) sehogy nem érném el. :D

2100 ft volt/vagyis lesz a szoba, szóval nagyon olcsón megúsztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közös premier előtt lesz valami fórumos találkozó, vagy ez majd még később derül ki?

Egyelőre nem tudni. Nálam az a helyzet, hogy én melóból megyek és ha minden ok akkor is csak fél hét körül érek fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A közös premier előtt lesz valami fórumos találkozó, vagy ez majd még később derül ki?

Lehet, hogy most csak annyi lesz, hogy 7 órától a Westendben a mozi előtt gyülekezünk majd, és együtt hangolódunk a kezdésre. Többen is messziről érkeznek, ahogy Ody is írta, nem érnek ide sokkal hamarabb, így beülni valahová nem nagyon lenne érdemes, és fél 8-kor már indulni kellene a moziba.

De ha szerveződik valami, akár ilyen, akár valami komolyabb, szólni fogunk. :)

 

 

Akkor már csak pótlóbusz lesz a Westend és a Lehel tér között. :P

Nem úgy lesz, hogy a Lehel térig tart a felújítás? Akkor a Lehel tértől a Nyugati már megközelíthető lesz metróval. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hülye pénztárost komolyan!

Na mind egy végülis nem olyan vészes helyekre rakott.

Én akkor összesen 10 db jegyet vettem. Abból 8db Knight-é, 2 az enyém, de abból Wilde lestoppolt 1-et.

5. sor 11

5. sor 12

6. sor 11

6. sor 12

6. sor 13

6. sor 21

6. sor 22

6. sor 23

9. sor 10

9. sor 11

Ebből 8 db jegy Knight-é.

2 az enyém.

Knight, melyik 8 db jegy kell neked?

 

 

És ne felejtsük el a 9 feles jegyet sem:)

(Nagyon nem stresszelek rajta amúgy, elvileg visszaváltják, és amúgy is hitelkártyáról ment)

 

Én sztem vevő leszek az egyikre srácok mert valószínűleg nem megyek haza Miskolcra akkor hogy az ottani csapattal nézzem (most költöztem fel Pestre). Most akkor Rajmesz ezek a jegyek már nincsenek csak Knight 3. soros jegyei?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is zsákoltam magamnak jegyet az imént, tegnap nem értem rá elmenni a CC-be vártam hátha helyrepofozzák az online vásárlást, de az csak nem akarózott megjavulni. Így hát ma felkerekedtem, 11:00 kor ott is voltam a CC-nél, mit látok? Hát hogy 13:00-kor nyit, a 10:30 amire én emlékeztem az csak 7 végén játszik. Válogatott hutt és mandalori trágárságokat mormolva kullogtam haza bízván az online csodában, de nem. Többször is próbálgattam a felületet, hirtelen ötlettől vezérelve beállítottam másik városra és láss csodát ott működött, ebből leszűrtem a következtetést, miszerint a soproni CC online felülete a többihez képest is rosszabbul szuperál és összeszedvén magam 14:00-ra ismét ott álltam a jegypénztár előtt. A pénztáros olyan flegma volt amilyet hál isten ritkán láttam, de a lényeg, hogy már megvan a jegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sztem vevő leszek az egyikre srácok mert valószínűleg nem megyek haza Miskolcra akkor hogy az ottani csapattal nézzem (most költöztem fel Pestre). Most akkor Rajmesz ezek a jegyek már nincsenek csak Knight 3. soros jegyei?

 

Knight-nak vannak már csak jegyei. Ha még nem passzolta vissza a 9 db-ot, akkor tőle kérdezd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy lesz, hogy a Lehel térig tart a felújítás? Akkor a Lehel tértől a Nyugati már megközelíthető lesz metróval. :)

Tulajdonképpen mindegy, mert sofőr híján nem lesznek pótlóbuszok - vagyis ki tudja, hogy tudják-e tartani a tervezett ütemet :|

Mindenesetre 5 előtt/körül bent leszek a Nyugatinál, akik korábban érkeznek, azokkal valahova beülhetünk a film előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután végigálltam a sort a jegyekért, otthon bepróbálkoztam egy internetes vásárlással is, hátha megint szar a rendszer, és hátha jár majd megint egy plakát. Nem kellett csalódnom a CC-ben :D

 

Ráadásul ez a plakát sokkal jobban néz ki, mint a TFA-é

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így előreláthatólag ott leszek én is hamarabb. :)

:peace:

 

Miután végigálltam a sort a jegyekért, otthon bepróbálkoztam egy internetes vásárlással is, hátha megint szar a rendszer, és hátha jár majd megint egy plakát. Nem kellett csalódnom a CC-ben :D

 

Ráadásul ez a plakát sokkal jobban néz ki, mint a TFA-é

Nekem is kellene valahonnan egy ilyen plakát, ha valakinek lesz fölösleges (:P), akkor benevezek rá, vagy ha bárki tud majd fellelhetőségi helyet, ne habozzon megosztani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a plakátos dolog?

Akiknek online nem sikerült jegyet váltaniuk (pontosabban, ha az összeg zárolásra került a bankszámládon, de nem kaptál visszaigazoló levelet a CC-től a jegyekről), azokat a CC egy ajándék plakáttal próbálja kiengesztelni (amellett hogy utólag még nyitottak pár vetítést). Ezt már az Ébredő erő óta minden évben eljátsszák. A TFA-nál és a RO-nál úgy voltam vele, hogy ez a minimum a szenvedésért cserébe, de mostmár direkt rájátszottam az ajándék plakátra :D

 

Amúgy 4 órát vártam a jegyekre az Arénánál, de sokkal jobban élveztem, mint a korábbi online hercehurcákat, főleg mert hasonlóan elvetemült társaságban tölthettem az időt, arról a biztonság érzetről nem is beszélve, hogy biztos lesznek jegyeim arra az előadásra, amelyikre csak akarom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akiknek online nem sikerült jegyet váltaniuk (pontosabban, ha az összeg zárolásra került a bankszámládon, de nem kaptál visszaigazoló levelet a CC-től a jegyekről), azokat a CC egy ajándék plakáttal próbálja kiengesztelni (amellett hogy utólag még nyitottak pár vetítést). Ezt már az Ébredő erő óta minden évben eljátsszák. A TFA-nál és a RO-nál úgy voltam vele, hogy ez a minimum a szenvedésért cserébe, de mostmár direkt rájátszottam az ajándék plakátra :D

És erről küldenek valami e-mailt? Vagy elég bemutatni a visszautaló levelet?

Nekem is törölve lett az első foglalásom, és úgy utalták vissza pénzt, amit már levontak. Ezek szerint nekem is jár egy plakát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.