Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem küldtek e-mailt. Azon van a link, ahol ki kell választani, hogy melyik moziban akarod átvenni, de ezt 31.-éig meg kell igényelni. szerintem érdemes átnézni a spam fiókot, bár nekem meg a visszautalásról nem jött külön e-mail :?:hmm:

 

Nekem ilyen levél érkezett:

849K_pkiv_g_s1.png

 

724K_pkiv_g_s2.png

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A visszautalásról szóló emailt a PayPal küldte, mert én azon keresztül fizettem.

 

Azt gondolom, hogy ha nem kaptunk ilyen üzenetet a Cinema City-től, akkor sajnos nem lesz plakátunk, Donát. :( Az okát pedig abban látom, hogy a sikertelen vásárlás után mégis sikerült venni jegyeket. Lehetséges, hogy csak azokat kárpótolják ajándékkal, akiknek egyáltalán nem sikerült arra az előadásra jegyet venniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A visszautalásról szóló emailt a PayPal küldte, mert én azon keresztül fizettem.

 

Azt gondolom, hogy ha nem kaptunk ilyen üzenetet a Cinema City-től, akkor sajnos nem lesz plakátunk, Donát. :( Az okát pedig abban látom, hogy a sikertelen vásárlás után mégis sikerült venni jegyeket. Lehetséges, hogy csak azokat kárpótolják ajándékkal, akiknek egyáltalán nem sikerült arra az előadásra jegyet venniük.

 

Nekem sikerült venni 2. próbálkozásra, de kaptam emailt a plakátról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Sze! Bazsi! Igen, A pécsivel és  még 8 ütődöttel ott leszünk!

Örülök akkor, ha találkozhatunk!

A miénk a 12 es sor kompletten. Szóval, ha rámész arra a helyre amit írtál -amúgy megvan még- akkor ott vagy közvetlenül mögöttünk!

Majd írd beide ha megvan!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.