Ugrás a kommentre

Adywans Empire Strikes Back Revisited


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Hát ő... én annyira nem díjazom az ötletét ennek a kifehárítésnek. Az ep5-re jellemző a kék színvilág, rengeteg helyen domináns ez a szín, és ahol nem, ott kapott a transzfer egy kis kéket. Ráadásul a Hoth-nak szerintem ez adott egy kis idegen jelleget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik az eredeti kék szín, így kifehérítve túl fakó. Pedig nyilvánvalóan így nézne ki a valóságban. De ugye az SW nem a valóságról szól. :rock: Bár azt díjazom, hogy kiszedte Luke szemcsijéből a kamera és mikrofon tükröződést.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehh... akkor az ep.2-nél is elveszi a narancssárgás szint, mert a valóságban "nem ugy nézne ki"? :D Adywan igazi mestere annak, hogy kell a logika mentén kiszedni egyes jelenetekből a coolságot. Én nem tudom miért kékes minden a Hoth bolygón, de hogy nagyon jól áll neki az hétszentség :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem ezért vagy azért, de a rendezők általában nem a véletlen miatt állítják be olyan színűre a filmet, amilyenre.

 

Szerinte ez biztos hiba... Egyébként is volt az inkább kékes-fehér, ami valóban jól mutat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.