Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Látom Fisto és Grievous nyertek a legjobb fénykardpárbajban. Nálam csak a 3. helyen álltak. Obi-van, Anakin vs Ventress volt az első. A második: Luminara Ahsoka vs Ventress. Jobban szeretem azokat a párbajokat, ahol 2-nél többen csapnak össze. ;) Remélem a következő évadban is bőven kapunk belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam megért egy első és egy második helyet. Jó a kérdésed, de egyszerűen annyira karizmatikus, hogy muszáj volt rá szavaznom. ;) Még akkor is, ha csak egy epizódot kapott. A második évad nagy kérdése, hogy meg lehet-e szorítani? :D

Szerintem nem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan! Mi lenne ha összegyűjtenéd a gondolataidat és egybe írnád le? Ezek nem olyan nagy dolgok, hogy hat hozzászólás kelljen neki.

Tudom Ody. Sajnos tegnep egy idő után már nem tudtam itt lenni, át kellett adni a gépet öcsémnek. Lépésekben akartam haladni, miután visszanéztem a nyerteseket., hogy "valamennyire" még átélhessem az izgalmat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Anakin volt a befutó.

Ha többünknél lett befutó, akkor sokan sorolták szegényt totál hátra is :P Ez van, elég felemás szegény TCW-s megítélése.

 

Dzséjt, isteni volt ez a komment ;)

 

Mit ne mondjak, a teljes listában van pár számomra érdekes helyezés :P

 

Revan, akkor szokj rá Te is, hogy az idézet gombot használod: minden hsz-nél csak rányomsz, és a legvégén fent a Válasz gombra, erre megjelenik egy ablakban minden hsz, amit idézni akarsz. Néha még én is elfelejtem, de végül is meg lehet könnyen szokni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, visszatértem közétek, biztos hiányoztam az elmúlt 1 héten. :D Átolvasgatva a nyerteseket leesett az állam (nem, nem leprás vagyok). 4 jött be (Bane 2x, Gor, Venator).

A Lair ... győzelme nem volt kérdéses, sok helyen mondták, hogy jó rész volt, nekem is tetszett volt egy kis feelingje. Viszont a Jedi Crashnak szvsz nagyobb ereje volt. Sajnálom, hogy nem került be az Ambush, bár erről én is tehetek, hisz nem küldtem jelölteket.

Ahsoka győzelme a szereplők felett sem igazán volt kérdéses, hisz a 2 új szereplő közt ő volt többször, meg többet is láthattuk, mint a századost. Számomra ebben a viadalban a többi régi szereplő nem igazán játszott.

Cad Bane bácsi mellékszerepléses győzelme sem vitatható, jött az öreg és mindenki hanyatt eset tőle, hisz nagyon jól kitalált karakter, nagyon jó szereplő bemutatással.

Cad Bane idegen karakter kategóriában meg főleg, hogy nem volt kérdés, hisz a többiek eltörpülnek eme nagyszerű szereplő melett. A legnagyobb gondba itt voltam, hogy az alap, hogy Bane bácsi 6-ost kap, de a többieknek hanyasokat adjak, annyira semmi karakterek számomra.

Szörny kategóriában a 2 csirke szörny 2 legutolsó helyet foglalták el nálam. A Neebray-re nem tudtam igazán rájönni, hogy mi is lehet. A macskusz eléggé érdekes volt, Gor pedig nagyon ász. Egy jó karakter kis háziállata, nagyon jó ötlet volt.

Naboo picit meglepet engem is, hisz utolsó helyre raktam a listámon :P Itt is leginkább az új helyszínekben gondolkoztam.

Fisto bácsi - Grievous bácsi csatája és a 3 hölgy csatájánál is gondok voltak, hogy melyik is a jobb, de újranézve őket, a hölgyek csatája látványosabbra sikerült, s így nekik adtam a voksomat.

Lessu bevétele is meglepő, én nem éreztem benne, hogy ennyire jó lett volna. A Rugosai misszió meg az utolsó ebben a kategóriában ;) Ennyire különbözne a véleményem a többiektől? :P

Járműnél a túlzott szerepeltetése miatt csúszott nálam második helyre a kedvenc felszíni járművem elődje, a robóval szemben.

Űrcsatánál is gondba voltam, Bothawuit és az űrállomást egyből kilőttem, maradt a másik 4, ahol kedvenc űrjárművem szerepel és ebben a viadalban én a Jedi-s részt tettem elsőnek az elképesztően szép színek miatt.

Venatornál semmi kérdés nem volt, a saga legeslegjobbja és őt csak az utódja tudná megszorongatni kissé, bár az utód nem ilyen szines.

Szinkronhangnál Wood sokszinűségére szavaztam, majd az ifjú hölgyre. Sajnálom, hogy nem került be Jennifer Hale Bastilla és Chuchi szenátor hangja. :P

 

Nos legközelebb majd próbálok (tedd vagy ne tedd, de próbáld - hangzik fel bennem ősi tanítómesterem Oldie ö... illetve Yoda hangja.) aktívaban is részt venni ezen nagyszerű rendezvényen.

Külön köszönetet mondanék Donátnak a kiváló híradásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nagyon bánkódom, hogy nem küldtem jelölteken még anno "valaki" miatt ;) és miatta nem tudtam a tegnapi esti nagyszabűsú gálán is részt venni. Nagyon jó hangulat sugárzott a hozzászólásokból...

Na mindegy, jövőre ugyanitt ugyanekkor :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nagyon bánkódom, hogy nem küldtem jelölteken még anno "valaki" miatt ;) és miatta nem tudtam a tegnapi esti nagyszabűsú gálán is részt venni. Nagyon jó hangulat sugárzott a hozzászólásokból...

Na mindegy, jövőre ugyanitt ugyanekkor :D

Tényleg sajnálhatod a dolgot. :P Jövőre hátha megengedik. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, akkor szokj rá Te is, hogy az idézet gombot használod: minden hsz-nél csak rányomsz, és a legvégén fent a Válasz gombra, erre megjelenik egy ablakban minden hsz, amit idézni akarsz. Néha még én is elfelejtem, de végül is meg lehet könnyen szokni ;)

Megpróbálom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nagyon bánkódom, hogy nem küldtem jelölteken még anno "valaki" miatt ;) és miatta nem tudtam a tegnapi esti nagyszabűsú gálán is részt venni. Nagyon jó hangulat sugárzott a hozzászólásokból...

Na mindegy, jövőre ugyanitt ugyanekkor :P

Tudom, milyen utólag visszaolvasni, és azt is, hogy nem ez az életben a legfontosabb, így aztán lehet arra gondolni, hogy lesz még más hasonló alkalom is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tudtam csak benézni, hogy mik lettek az eredmények.Öszintén Szólva 3 győztest nem értek :

 

1. Naboo / a bolygó semmi újat nem hozott a filmekhez képest míg az újak között sok izgalmas volt 6

2. Lair of G. / Szerintem sem a története, sem a kivitelezése nem veheti, sem a mondanivalója, sem a helyszine nem veheti fel a versenyt a Tresspassal. A + ami miatt viszont örülök neki az Kit Fisto. Akkor viszont nem értem miért nem kapott elég jelölést a mellékszereplő kategóriában ?!

3. Cad Bane / ez szerintem " megelölegezett bizalom " mert ebben az 1 részben ennyire jó nem volt /

 

Egyébként 3 győztest sikerült eltalálni :P

 

A szavazás pedig frankó játék, jó szórakozás volt :D .

 

Köszönet érte a lebonyólitoknak ;)

 

Viszem haza a listát a Fiamnak, hogy Ő is össze tudja hasonlitani a sajátjával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bambu az ok roppant egyszerű. Más volt az összehasonlítási alapunk.

A Naboo nem azért győzött, mert olyan nagy újdonságokat hozott volna, vagy olyan izgalmas volt. Egyszerűen jobban megfogott bennünket, mint a többi.

Hasonló a helyzet a Lair of Grievous esetében is. Egyszerűen sok szavazót jobban megfogott, mint a Tresspass, vagy a többi rész. Nem a történetével, kivitelezésével, mondanivalójával, vagy a helyszínnel, hanem egyben mindennel, az összérzettel. Sok kis aprósággal, amik önmagukban nem sokat érnek, de együttesen ezt eredményezték.

Cad Bane pedig azért nyert, mert elég karizmatikus hozzá. (Megjegyzem, én csak az idegen karaktereknél tettem az első helyre.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bambu az ok roppant egyszerű. Más volt az összehasonlítási alapunk.

A Naboo nem azért győzött, mert olyan nagy újdonságokat hozott volna, vagy olyan izgalmas volt. Egyszerűen jobban megfogott bennünket, mint a többi.

Hasonló a helyzet a Lair of Grievous esetében is. Egyszerűen sok szavazót jobban megfogott, mint a Tresspass, vagy a többi rész. Nem a történetével, kivitelezésével, mondanivalójával, vagy a helyszínnel, hanem egyben mindennel, az összérzettel. Sok kis aprósággal, amik önmagukban nem sokat érnek, de együttesen ezt eredményezték.

Cad Bane pedig azért nyert, mert elég karizmatikus hozzá. (Megjegyzem, én csak az idegen karaktereknél tettem az első helyre.)

 

 

Persze ez teljesen igaz hiszen én magam is többször kifejtettem a könyves topikban hogy az a jó ha eltérő vélemények vannak, csak az első meglepetésemnek adtam hangot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.