Ugrás a kommentre

3x18 - The Citadel


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Meg abban a két hétben elég sok lehetőség lesz újranézni ezt az epizódot. :)

Nekem csak azért nem tetszik ez a befejezés, mert így önállóan nem áll meg a rész, nincs rendesen vége. Mondjuk nem egy nagy tragédia, azt azért hozzáteszem.

Szerintem nem muszáj önállóan megállnia, azért is amit lentebb írtam. Több idő marad a cselekményre. :)

 

Egyébként egyre inkább úgy érzem, meg van a kedvenc bolygóm a harmadik évadban. Jut szemebe, most rengeteg új bolygó volt, szóval nem panaszkodhatsz (ezért sem). :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem muszáj önállóan megállnia, azért is amit lentebb írtam. Több idő marad a cselekményre. :)

Amit személy szerinte nem értek, hiszen az előző rész eseményeit mindig a narrátor mondja el az elején, és az még egy epizódból sem maradt ki. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy itt sem fog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit személy szerinte nem értek, hiszen az előző rész eseményeit mindig a narrátor mondja el az elején, és az még egy epizódból sem maradt ki. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy itt sem fog :)

Arra gondolok, hogy itt nem kell új helyzetet felépíteni mint oly' sokszor korábban. Minden adott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb későn mint soha. Újra a klónok akcióban. Remek. Az elején meglepett hogy nem mindenki ismeri a hiperútvonalakat. Mert ha Coruscant-t akarják megtámadni akkor szerintem oda vezet pár út nyíltan is. A lakosok csak járnak rajta. Aztán ami meglepett hogy Jediknek börtön. Első szóra furcsának hangzik hiszők a tanításuk okán nem hinném hogy bűncselekményt hajtanának végre pl tolvajlást. Egy Jedi szerintem egy módon térhet rossz útra, ha átáll a sötét oldalra. De az meg nem történik meg. Szóval rejtély ez a börtön, remélem többet meg tudunk majd róla. A Phase II-es páncélnak örültem mint majom a farkának. Dicsérendő a készítők részéről, hogy az új páncélt nem egyből mindegyik klónra aggaták, hanem fokozatosan lesz rendszeresítve. Elöszőr a kommandósok viselhetik. Gondolom nincs pénz arra, hogy mindegyik klón kapjon.

Ashoka zseniálisan szivatta Anakint, a saját fegyverét fordította ellene. Bár az meglepett hogy egy másik Jedi felülbírálhatja a padawan tanítója ellenére a parancsokat. Azt hittem Anakin jól letolja Plo-koont. Tényleg, ilyenkor mi van? Hogy működik ez?

A széteső bolygó nagyon jól néz ki, de nem értem hogy miért egy pusztuló égitestre építettek egy börtönt?

Tarkin karakterét nagyon eltalálták, igazi paraszt mit az EP 4-ben. :D Nem feltétlenül kell tudnia, késöbb hogy Anakin=Vader. Mondhatták neki azt is hogy meghalt Anakin.

A túszmentés angyon ott volt a szeren, külön öröm hogy gondoltak Anakin kezére. Nem semmi hogy áram alatt el tudta venni a kardját a plafonról.

Én is minden egyes klónt nagyon sajnálok aki meghal.

Várom a következőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán ami meglepett hogy Jediknek börtön. Első szóra furcsának hangzik hiszők a tanításuk okán nem hinném hogy bűncselekményt hajtanának végre pl tolvajlást. Egy Jedi szerintem egy módon térhet rossz útra, ha átáll a sötét oldalra. De az meg nem történik meg. Szóval rejtély ez a börtön, remélem többet meg tudunk majd róla.

Ezt én is remélem, mert ahogy írtad is, elég nehéz elképzelni, hogy Jediknek börtönt építettek. Bár szerintem maga az építmény elég régi lehet. Biztos lesz szó még erről, Anakin nem véletlen említette ezt a dolgot.

 

Ashoka zseniálisan szivatta Anakint, a saját fegyverét fordította ellene. Bár az meglepett hogy egy másik Jedi felülbírálhatja a padawan tanítója ellenére a parancsokat. Azt hittem Anakin jól letolja Plo-koont. Tényleg, ilyenkor mi van? Hogy működik ez?

Ez is érdekes dolog, nekem annyira fel se tűnt. Pedig ha tényleg segített Plok Ahsokának, akkor semmibe vette Anakin parancsát. Ezt eddig nem gondoltam volna róla.

 

széteső bolygó nagyon jól néz ki, de nem értem hogy miért egy pusztuló égitestre építettek egy börtönt?

Lehet, hogy amikor építették, még nem volt olyan ramaty állapotban a bolygó. :) Kíváncsi vagyok mi történhetett vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán ami meglepett hogy Jediknek börtön. Első szóra furcsának hangzik hiszők a tanításuk okán nem hinném hogy bűncselekményt hajtanának végre pl tolvajlást. Egy Jedi szerintem egy módon térhet rossz útra, ha átáll a sötét oldalra. De az meg nem történik meg. Szóval rejtély ez a börtön, remélem többet meg tudunk majd róla.

Szerintem azoknak a Jediknek készült a Fellegvár, akik a Sötét Oldalra álltak, másképp nem is nagyon lehet értelmezni a "rossz útra tért Jedi" kifejezést. Azt hogy érted, hogy nem történik meg? Épülhetett a börtön több száz évvel a klónháborúk előtt, azokban az időkben, amikor még gyakoriak voltak a rendhagyók. A Jediknek elveiknél fogva csak végső esetben "szabad" ölniük, így logikus megoldás a börtön. Később elfoglalták a szeparatisták és csakugyan Jedik fogva tartására használták. Remélem később azért tényleg kapunk valami konkrétumot ennek kapcsán.

 

Ashoka zseniálisan szivatta Anakint, a saját fegyverét fordította ellene. Bár az meglepett hogy egy másik Jedi felülbírálhatja a padawan tanítója ellenére a parancsokat. Azt hittem Anakin jól letolja Plo-koont. Tényleg, ilyenkor mi van? Hogy működik ez?

Azt sem szabad elfelejteni, hogy Plo a Tanács tagja, míg Anakin nem. Így hiába ad Anakin Ahsokának parancsot, ha a feljebbvalója másra utasítja.

 

Tarkin karakterét nagyon eltalálták, igazi paraszt mit az EP 4-ben. :D Nem feltétlenül kell tudnia, késöbb hogy Anakin=Vader. Mondhatták neki azt is hogy meghalt Anakin.

Vader utal rá a Halálcsillagon Tarkinnak, hogy Obi-Wan volt a korábbi mestere, akit pedig - mint a részből kiderül - Tarkin is ismert. Obi-Wannak ráadásul egy tanítványa volt akkoriban, Anakin Skywalker. Ezek után nem hiszem, hogy olyan ostoba lenne Tarkin, hogy ne rakja össze a darabokat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azoknak a Jediknek készült a Fellegvár, akik a Sötét Oldalra álltak, másképp nem is nagyon lehet értelmezni a "rossz útra tért Jedi" kifejezést. Azt hogy érted, hogy nem történik meg? Épülhetett a börtön több száz évvel a klónháborúk előtt, azokban az időkben, amikor még gyakoriak voltak a rendhagyók. A Jediknek elveiknél fogva csak végső esetben "szabad" ölniük, így logikus megoldás a börtön. Később elfoglalták a szeparatisták és csakugyan Jedik fogva tartására használták. Remélem később azért tényleg kapunk valami konkrétumot ennek kapcsán.

Szerintem is valami ősi börtön lehet, amit aztán felújítottak, fejlesztettek. Az is érdekes lehet, hogy ez miként került szeparatista kézre. Arról nem is beszélve, hogy eleve ennek a börtönnek a létezése is elég érdekes. Mármint, hogy régen szükség volt rá.

 

Azt sem szabad elfelejteni, hogy Plo a Tanács tagja, míg Anakin nem. Így hiába ad Anakin Ahsokának parancsot, ha a feljebbvalója másra utasítja.

Gondolom akkor Ahsoka rádumálhatta Plo-t, hogy engedje el őt is. De ez akkor is fura nekem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is valami ősi börtön lehet, amit aztán felújítottak, fejlesztettek. Az is érdekes lehet, hogy ez miként került szeparatista kézre. Arról nem is beszélve, hogy eleve ennek a börtönnek a létezése is elég érdekes. Mármint, hogy régen szükség volt rá.

Hát, ezer évvel az ep1 előtt legalább annyi Sith volt, mint Jedi, és nem feltétlen öltek meg minden Sithet. Akkor azokat el kellett valahová rakni. Aztán szerintem a háború végével, mikor minden Sith eltűnt a Galaxis színéről (leszámítva kettőt :)), már nem volt rá szükség, és elhagyták. Talán közben a bolygó is megsérült, így végleg elfordultak tőle, a szepik meg egyszerűen elfoglalhatták az elhagyatott világot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: Arra gondolok, hogy 1000 éve csak Dooku állt át. Persze a börtönt építhették hamarabb is, de akkor a Szepik hipermodernné tették. Az igaz hogy Plo-koon mester felettese Anakinnak de ha a mesterek felülbírálhatják a lovagok parancsait azok padawanjainál, akkor a tekintély odavész. Ha nem engedi a mesterem akkor majd a felettesével elintéztetem. Ha ez így lenne nem lenne rend csak káosz.

Tarkinról igazad van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: Arra gondolok, hogy 1000 éve csak Dooku állt át. Persze a börtönt építhették hamarabb is, de akkor a Szepik hipermodernné tették.

Szerintem ezer év alatt voltak renegát Jedik szép számmal. Emlékezzünk csak a kiállított szobraikra a Jedi könyvtárban. Nem feltétlen kellett sith -é válniuk.

 

 

Az igaz hogy Plo-koon mester felettese Anakinnak de ha a mesterek felülbírálhatják a lovagok parancsait azok padawanjainál, akkor a tekintély odavész. Ha nem engedi a mesterem akkor majd a felettesével elintéztetem. Ha ez így lenne nem lenne rend csak káosz.

Ebben viszont egyetértek. Itt szerintem Ahsoka és Plo-Koon régi kapcsolata lehet a kulcs, de az is megfordult a fejemben, hogy valahogy Plok mestert is kijátszotta Ahsoka. Bár az szinte lehetetlen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem az nem általános, hogy egy padawan mesterét felülbírálja a Tanács, legalábbis, ha nincs rá okuk. Szóval nincs olyan, hogy ha valami nem tetszik a padawannak, akkor megkerüli a mesterét, mert valószínűleg a Tanács páros lábbal rúgná ki. Itt viszont azért speciális a helyzet, mert egyrészt, Ahsoka jól képzett harcos, hátrahagyni, csak mert veszélyes lehet a helyzet, kicsit furcsa húzás volt. Másrészt, Plok és Ahsoka jó barátságban vannak, Plo Koon dolgozott is már együtt Ahsokával, szóval megbízhatott benne annyira, hogy ezúttal meghozza ezt a döntést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerintem az nem általános, hogy egy padawan mesterét felülbírálja a Tanács, legalábbis, ha nincs rá okuk. Szóval nincs olyan, hogy ha valami nem tetszik a padawannak, akkor megkerüli a mesterét, mert valószínűleg a Tanács páros lábbal rúgná ki. Itt viszont azért speciális a helyzet, mert egyrészt, Ahsoka jól képzett harcos, hátrahagyni, csak mert veszélyes lehet a helyzet, kicsit furcsa húzás volt. Másrészt, Plok és Ahsoka jó barátságban vannak, Plo Koon dolgozott is már együtt Ahsokával, szóval megbízhatott benne annyira, hogy ezúttal meghozza ezt a döntést.

Én inkább az első felével értek egyet. Anakin a mester, aki azt mondja nem mehet. Ezzel lehet vitázni, ezen lehet duzzogni, de akkor is annak kellene lennie amit a padawan tanítója mond, és nem azt megkerülve akciózni. Mert hova vezet ez? Ahsoka így gyakorlatilag azt tanulja meg, hogy mehet a saját feje után a határozott parancsok ellenére is. Pont olyan mint Anakin volt padawan korában. Nem tudom hova vezet ez, de hogy jó nem sül ki belőle az is biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka így gyakorlatilag azt tanulja meg, hogy mehet a saját feje után a határozott parancsok ellenére is. Pont olyan mint Anakin volt padawan korában. Nem tudom hova vezet ez, de hogy jó nem sül ki belőle az is biztos. :)

Padawan korában? Még mindig ilyen :D Mondjuk, Anakin nem csapott nagy palávert a dolog körül, szóval szerintem őt nem bántották meg azzal, hogy megkerülték. Sőt, ahogy ismerjük, szerintem még díjazta is a húzást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padawan korában? Még mindig ilyen :D Mondjuk, Anakin nem csapott nagy palávert a dolog körül, szóval szerintem őt nem bántották meg azzal, hogy megkerülték. Sőt, ahogy ismerjük, szerintem még díjazta is a húzást.

azért mostanra már sokat komolyodott, de persze az önfejűsége megmaradt. :) Bár azt meg kell jegyezni, hogy ha Ahsoka nem megy akkor még az első kapun se jutnak be. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is érdekes dolog, nekem annyira fel se tűnt. Pedig ha tényleg segített Plok Ahsokának, akkor semmibe vette Anakin parancsát. Ezt eddig nem gondoltam volna róla.

Szerintem Ahsoka csak füllentett. :) Kizártnak tartom, hogy Plo Koon Anakin háta mögött ilyesmit engedélyezett volna. Ha helyesnek tartotta volna, hogy Ahsoka is menjen, akkor nyíltan megmondta volna Anakinnak.

 

 

Szerintem azoknak a Jediknek készült a Fellegvár, akik a Sötét Oldalra álltak, másképp nem is nagyon lehet értelmezni a "rossz útra tért Jedi" kifejezést. Azt hogy érted, hogy nem történik meg? Épülhetett a börtön több száz évvel a klónháborúk előtt, azokban az időkben, amikor még gyakoriak voltak a rendhagyók. A Jediknek elveiknél fogva csak végső esetben "szabad" ölniük, így logikus megoldás a börtön.

Nem tudom, de én valahogy mindig is úgy képzeltem el, hogy áttérni a Sötét Oldalra halálos bűn egy Jedinél, hiszen egyirányú (aki áttér, az a Világos Oldal számára elveszett - Anakint kivéve, de ő a Kiválasztott), így arra nem lehet számítani, hogy megjavulna. Aki átáll az nem érdemel mást, mint halált, különben tovább folytatná gonosz tetteit. Egy börtönből ki lehet szabadulni...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka csak füllentett. :) Kizártnak tartom, hogy Plo Koon Anakin háta mögött ilyesmit engedélyezett volna. Ha helyesnek tartotta volna, hogy Ahsoka is menjen, akkor nyíltan megmondta volna Anakinnak.

De akkor hogyan került a hajóra Ahoska? Plok ellenőrizte a berakodást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Ahsoka csak füllentett. :) Kizártnak tartom, hogy Plo Koon Anakin háta mögött ilyesmit engedélyezett volna. Ha helyesnek tartotta volna, hogy Ahsoka is menjen, akkor nyíltan megmondta volna Anakinnak.

Én is úgy gondolom, hogy Plo tisztában volt Ahsoka képességeivel, ezért adott neki engedélyt a küldetéshez, persze nem ez a dolgok normális menete, ezt aláírom. Nem hinném, hogy füllentett volna, hiszen Plo szemmel láthatóan elgondolkodott Ahsoka magyarázata után, egyébként is könnyen ellenőrizhetné Anakin, hogy igazat mondott-e, úgy meg nem sok értelme van.

Anakin sem volt soha minta Jedi, - amit Obi-Wan szépen az orra alá is dörgöl, miután kiolvasztják őket.

 

Nem tudom, de én valahogy mindig is úgy képzeltem el, hogy áttérni a Sötét Oldalra halálos bűn egy Jedinél, hiszen egyirányú (aki áttér, az a Világos Oldal számára elveszett - Anakint kivéve, de ő a Kiválasztott), így arra nem lehet számítani, hogy megjavulna. Aki átáll az nem érdemel mást, mint halált, különben tovább folytatná gonosz tetteit. Egy börtönből ki lehet szabadulni...

A filmekben ugyan csak Anakint látjuk visszatérni a Sötét Oldalról, ez még nem jelenti azt, hogy nem voltak mások. :) Az EU szerint, ilyen Jedi volt még Quinlan Vos is, illetve jó pár sorstársa, akik rövid ideig Dooku mellett szolgáltak. Egy börtönben meg lehet törni, így nagyobb az esély, hogy a rossz útra tévedt illetőt esetleg helyes belátásra bírják. Obi-Wan sem úgy indult Vader ellen, hogy első dolga lesz megölni... megpróbálta meggyőzni, jobb belátásra bírni - akár csak később Luke. Ez a Világos Oldal módszere. Egyébként a Fellegvárt szökés-biztosra tervezték, kifejezetten Jediknek. Az infók alapján pedig valóban nem szökött meg onnan soha senki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy Plo tisztában volt Ahsoka képességeivel, ezért adott neki engedélyt a küldetéshez, persze nem ez a dolgok normális menete, ezt aláírom.

Szóval Anakin, Ahsoka mesterének utasításait egy másik Jedi felülírja, mert őszerinte alkalmas a feladatra. Ezzel szerintem Anakint tekintélyét tiporta sárba.

 

A filmekben ugyan csak Anakint látjuk visszatérni a Sötét Oldalról, ez még nem jelenti azt, hogy nem voltak mások. :)

Anakin visszatérésében épp az a lényeg, hogy különleges és egyszeri dolog volt. Szerintem nem volt ilyen más. Vos nem jó példa, mert ő csak a határon mozgott ha jól tudom. És különben is EU. :P

 

De ha csak a berakodásnál vette észre, akkor már nem szólhatott, hiszen mind le voltak fagyasztva. ;)

De visszatarthatta volna, majd a kiolvasztás után elmagyarázza neki, hogy hallgatnia kell a mesterére, engedelmeskedni kell a parancsoknak....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy Plo ilyet csinált volna Anakin háta mögött, és szerintem az egész Ahsoka magánakciója volt.

A "rakomány" ellenőrzését meg nem gondolom hogy ő végezte volna, hisz minek egy jedi ehhez a feladathoz, nameg ha jól emlékszem már az vadászába volt amikor Ahsokával beszélt.

 

A börtönhöz meg még annyit, hogy a kb. 10000 jediből már csak statisztikailag is biztos volt pár aki inkább a könnyebb utat választotta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin visszatérésében épp az a lényeg, hogy különleges és egyszeri dolog volt. Szerintem nem volt ilyen más. Vos nem jó példa, mert ő csak a határon mozgott ha jól tudom. És különben is EU. :P

Számomra nem csak a filmekből áll az SW, de nem akarok túlzottan OFF-olni. Nem hiszem, hogy a Jedik cirka 25 ezer éves történelme alatt csak Anakin Skywalkernek sikerült visszatérnie a Sötét Oldalról. Hogy e világbeli példát hozzak fel, egy bankrabló vagy sorozatgyilkos is megbánhatja a tetteit és jó útra térhet. Azért, mert Anakin a Kiválasztott, még nem lesz utánozhatatlan. ;)

 

Nem hiszem hogy Plo ilyet csinált volna Anakin háta mögött, és szerintem az egész Ahsoka magánakciója volt.

A "rakomány" ellenőrzését meg nem gondolom hogy ő végezte volna, hisz minek egy jedi ehhez a feladathoz, nameg ha jól emlékszem már az vadászába volt amikor Ahsokával beszélt.

Pedig a karbonit tömbök berakodásánál Plo felügyelte a munkálatokat. A hajó felszállása után még mondja is utánuk, hogy "Az Erő legyen veletek!'

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval Anakin, Ahsoka mesterének utasításait egy másik Jedi felülírja, mert őszerinte alkalmas a feladatra. Ezzel szerintem Anakint tekintélyét tiporta sárba.

Az a poén, hogy itt a fórumon sokkal többet foglalkozunk ezzel, mint amennyit Anakin foglalkozott. Nincs itt sárba tiporva semmi, hiszen Anakin még csak ki sem bukott azon, hogy Ahsoka ott van. Nem szidta le a tanítványát, nem háborgott Plok döntése miatt - pedig nem az a fajta, aki magában tartja az indulatait, pláne, ha az őt is érinti -, akkor meg miről van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a poén, hogy itt a fórumon sokkal többet foglalkozunk ezzel, mint amennyit Anakin foglalkozott. Nincs itt sárba tiporva semmi, hiszen Anakin még csak ki sem bukott azon, hogy Ahsoka ott van. Nem szidta le a tanítványát, nem háborgott Plok döntése miatt - pedig nem az a fajta, aki magában tartja az indulatait, pláne, ha az őt is érinti -, akkor meg miről van szó?

Hát azért rendesen kérdőre vonja Ahsokát. :) Ráadásul a csaj Plokot nevezi meg engedélyezőnek. Ha jól emlékszem. :P Egyébként lehet, hogy csak mi (én) spilázzuk túl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jobb később, mint soha.

Jó kis rész volt. Anakin aggódása Ahsokáért szerintem egy kicsit erős, bár Mortis után érthető.

C-3PO feltűnésekkor az ütött szöget a fejembe, hogy mit keres ő a Jedi Templomban? Hisz Anakin Padménak ajándékozta, őt kell "szolgálnia", semmi keresnivalója ott. Amúgy ez a jelenet óriási, mint mindegyik amikor R2 ás 3PO civakodnak. :)

A szénfagyasztás talán az egyetlen megoldás az életjel-érzékelők kijátszására, úgyhogy jó ötlet volt, bár megértem ha esetleg emiatt húzza valaki a száját.

Lola Sayu hihetetlen, ez is mutatja, hogy Star Warsnak nincsenek határai. A mirelit étel poén nagyot ütött.

Az is hatalmas volt ahogy a felolvasztásnál megjelenik Ahsoka, én is néztem nagyokat. Obi-Wan meg mindig kész egy vicces megjegyzésre.

A mászás az elektroaknák között már a trailerben is tetszett, nagyon jó volt. Mindig rossz, ha meghal valaki, ezúttal Ágyús és Hosszúpuska is erre a sorsra jutott :(

Osi Sobeck karaktere szerintem nagyon el lett találva. Jó kis antihős. Bár segítségére van a Fellegvár, hogy igazán jó legyen. Ha sok ilyen ugrálós kommandó droidja lenne a CIS-nek, akár meg is nyerhetnék a háborút. Persze ezt Sidious Nagyúr nem hagyná.

Even Piell személyében újabb eddig háttérszereplő Jedi került előtérbe ami jó, sőt nagyon jó. Azonban valószínűsítem, hogy a trilógia után max. cameo szerepeket kap, ahogy pl. Eeth Koth, Barriss Offee, Adi Gallia, Shaak Ti...Ne így legyen.

Tarkin meg ebben kis szerepben is hozta a már ismert stílusát.

Szerkesztve: - danityu
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

C-3PO feltűnésekkor az ütött szöget a fejembe, hogy mit keres ő a Jedi Templomban?

C3PO lehetett a templomban is, bár az a jelenete elég erőltetettre sikeredett. :P C3PO karakterében benne van ez a fajta "butaság", de akkor is úgy érzem, ide tenni akartak valami poénosat ami nem igazán jött be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.