Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Biztos vannak köztetek többen, akik hozzám hasonlóan szeretik a sportot. Nálam a foci az első, nem is lehet más.

De gyakorlatilag minden evő vagyok, tegnap lett vége a Tour de France-nak, utána beindul az Vizes VB Montreálban. Szedán a Debrecen BL selejtezője, aztán lassan beindul az európai, majd a nemzetközi foci, sosincs megállás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a JUVE!

 

Már közel 10 éve nagy Juvés vagyok. Del Piero a kedvencem.

 

Ha a többire is kiváncsivagy, hogy kiket bírok még az úgynevezett topligákból, akkor tessék: Barca(Lófogú Ronaldinho Rulez!), Chelsea(Bírom abramovics stílusát), Bayern München (Kaiser Franz), és persze itt drukkolok a magyar játékosok jó szerepléseiért a csapataikban. Lisztesnek duplán.

 

Most itt sokan hülyen fognak rám nézni, de én szeretem a magyar focit is. Nekem az a véleményem, hogy csak az szídhatja a magyar focit, aki végigszenvedi a meccseket. Aki nem nézi végig, milyen alapon szídja, mert egyszer egyre odanyomott? Szoktak a magyarok is jó meccseket játszani, és különben is, kicsit hibás, kicsit lassú, de a miénk.

Egész családom dédapáig visszamenőleg a Fradinak drukkolt, de ennek 1998-ban vége lett. Ma már a Fradi a legellenszenvesebb csapat. Aki követni szokta az eseményeket, az tudja mik történtek akkortájt, aki nem követi, annak meg úgy is mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a Forma1-et(nézni).És a Tour de France-t is.

 

Sportoltam:Judo, 2 féle vívás, foci, úszás, biciklizés, kézilabda, kosárlabda

 

Az olimpiákat mindig nézni szoktam.

 

Bár már nem focizok, és nézni se szoktam, de a Fradit énse szeretem.Elég ellenszenvesek.Főleg a Fradi-drukkerek, mert egy állatok.(tisztelet a kivételnek)

Kedvenc külfüldi csapataim:Real Madrid, Manchester United

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok egy sport néző ember lánya.

Az olimpiát néha nézem.

A foci VB-ből néhány meccset láttam legutóbb. Egyébként nem értek a focihoz, ezért is nem tud lekötni.

Ennek ellenére a szerdai F1-es meccsre megyek, mert ott sem a foci hoz majd lázba, hanem, hogy a Forma1-es versenyzőket láthatom élőben.

Ugyanis a Forma 1-et nagyon szeretem. Kiskoromban is néztem hébe-hóba, de 2001 óta mindet.

Régi kedvencem Nigel Mansell volt, de már egy futamára nem emlékszem vissza :lol: Csak tényeket tudok.

Később jött J.Villeneuve, aztán Montoya, Alonso.

Majdnem mindig Williams versenyző, így az a kedvenc csapatom, és a Renault, amióta gyári, nem csak motor szállító.

De nem vagyok egy elvakult rajongó.

MS-t meg több mint 10 éve nem szeretem. És ez enyhe kifejezés tőlem róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én a tökéletes antisportos ember vagyok.Sem nem üzőm ,sem nem nézem.Ill néha este ha nem tudok aludni szoktak lenni a sport 1-en német avgy BL meccsek.Na néha abba belenézek, de csak akkor ha a Bayern München játszik.Oliver Kahn nem semmi pali, amiket a pályán müvel az néha kabaré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretem a sportot, bár az utóbbi években kicsit belefáradtam a magyar futballba (ugyanis a foci a kedvenc sportágam). Ami nálunk megy, az szimplán röhejes. Anno én is játszottam NBIII-ban, de még a közel múlt is teljesen más volt.

 

Tavaly lett elegem végleg. Mivel ősfradista vagyok, főleg a csapat körül zajló herce-hurca kedvetlenített el. Kimondom nyíltan. A magyar foci a mostani állapotában, egy rakás szar. A benne résztvevő emberekkel együtt (tisztelet a kivételnek).

 

Egyébként kedvenceim még a vízilabda illetve a kézilabda. A többit is elnézem ha nincs jobb dolgom, de ezeket nagyon szeretem a focin túl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar focival kapcsolatban igaza van Odynak is meg lokatellinek is .Nem természetes ami ma a nemzeti ligánkba megy.Szerintem a vezetőség,hogy finoman fogalmazzak nem oda való.Egyébbként megfigyeltem,hogy mikor nem 2-3000 néző van csak akkor elég jó sőt nagyon jó és kimerem mondani élvezetes meccseket látunk.Nem szeretem a Lokit,de amikor otthon játszanak az a hangulat ami a lelátókon van viszi magával a focistákat és a nézőt is.Én nagyon remélem,hogy évről évre javulni fog a helyzet,mert szerintem szüksége van Magyarországnak arra,hogy legyen egy erős bajnoksága. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor üzenem, hogy idén Gilardinóval visszaszerezzük a bajnoki címet (én 11 éve Milanos vagyok) :twisted:

 

De vigyázz, mert Gilardino nagy Juvés volt kiskorában, sőt apja is Juve drukker. Nehogy öngólokat rugdosson.

Ha Moggi nem olyan tutyi-mutyi, akkor Meghódíthatta volna Gil-t a Juvénak. De kár érte, pedig de szeretem azt a focistát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(én 11 éve Milanos vagyok) :twisted:

 

Mi volt a BL döntőn? :D

 

Amúgy Ronaldinho szerintem is kivételes képességű focista... Kár, hogy Barcás

 

Ha sikerül eladni a Chealsenek sevit 75 millió euróért, majd megveszitek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Moggi nem olyan tutyi-mutyi, akkor Meghódíthatta volna Gil-t a Juvénak. De kár érte, pedig de szeretem azt a focistát.

 

Ami azt illeti, a Milan részéről olyan hebehurgyán intézték Gilardino ügyét, hogy ha a Juventus akarja, el tudta volna hozni előlünk. De szerencsére nem akarta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi volt a BL döntőn?

 

Hát, az a bizonyos 6 perces összeomlás focitörténelem lesz. De a vereségtől függetlenül én azt mondom, szép döntő volt, beleértve a Milan első félideji tanári játékát, és Liverpool fantasztikus hitét a visszatérésben. Ami nem volt annyira szép, az a kritikus időszakban elkövetett bírói tévedések...

 

 

Ha sikerül eladni a Chealsenek sevit 75 millió euróért, majd megveszitek. :)

 

Nem hiszem, hogy így lesz, mert egyrészt Sevcsenko a Milanból fog visszavonulni, másrészt Ronaldinhót még ennyiért sem adná el a Barca (szerintem) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre, Abramovicsot ismerve, nem vennék mérget. :)

 

Csak szerencsére nem Abramovicson múlik, hanem a Milanon és Sevcsenkón. A Milannak pénzre ugye nincs nagy szüksége (a tulaj Silvio Berlusconi, aki hivatalosan Európa 3. leggazdagabb embere), amúgy pedig hülyék lennének eladni a legnagyobb sztárjukat. Sevcsenko pedig tökéletesen érzi magát a Milanban, a közönség szereti, Berlu papa a fiaként tekint rá, trófeákat nyer, Aranylabdás lett, gólkirály lett, stb, stb... Egyik félnek sincs oka a váltásra, és ezt nyilatkozataikban többször is említették. Én nem látok reális esélyt Sevcsenko eladására.

 

Szóval Abramovics csinálja csak a showt a pénzével, nem megy sokra vele :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi volt a BL döntőn?

 

Hát, az a bizonyos 6 perces összeomlás focitörténelem lesz. De a vereségtől függetlenül én azt mondom, szép döntő volt, beleértve a Milan első félideji tanári játékát, és Liverpool fantasztikus hitét a visszatérésben. Ami nem volt annyira szép, az a kritikus időszakban elkövetett bírói tévedések...

 

Milan megérdemelte amit kapott a BL-döntőn. Félidőben már énekelve pezsgőt bontottak az öltözőben, ez minimum, nem etikus, mindenesetre Liverpooliakat ez annyira felbosszantotta, hogy megcsinálták a lehetetlent. Az hogy 11-esekkel elbukott a Milan, nekem akkora elégtétel volt 2003as döntő miatt.

Abban az évben a Juve sokkal szebben jobban játszott, ha nem tiltják el Nedvedet simán nyerik azt a döntőt. Nehezebb ága is volt,(Barca, Real) és a Milan akkor alig szenvedte be magát a döntőbe(hazai pályán lőtt idegenben lőtt góllal), ahogy idén is a PSV sokkal jobban megérdemelte volna a döntőt. Ha nem olyan idióták Milánóban, akkor az otthoni meccs, csak formalitás, így is nekik állt a zászló, de a Milan van olyan rutinos, hogy kihasználta a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem látok reális esélyt Sevcsenko eladására.

 

Ez ok, de akkor miért szabnak árat ha nem akarják eladni?

 

Nem tudom emlékeztek-e rá, de Figo is átigazolt valamikor valahová.

Volt az a pénz, nem számított, hogy őt ott szeretik, bálványozzák, csk volt.

Nem csak egy másik csapathoz ment el hanem az ősellenséghez.

Minden az ellen szólt akkor, hogy Figo eligazoljon, és pont oda. Mégis megtörtént.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez ok, de akkor miért szabnak árat ha nem akarják eladni?

 

Nem szabtak semmiféle árat. Nem kell minden pletykának bedőlni Ody :)

 

Csak valamelyik angol lap kitalálta pár hete, hogy a Milan ennyit és ennyit kér Seváért. Kitaláció, semmi valóságalapja, amit az is bizonyít, hogy hiába ajánlották meg másnap a sajtóban megnevezett összeget, Adriano Galliani azonnal visszautasította. Ez elég jó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom emlékeztek-e rá, de Figo is átigazolt valamikor valahová.

Volt az a pénz, nem számított, hogy őt ott szeretik, bálványozzák, csk volt.

Nem csak egy másik csapathoz ment el hanem az ősellenséghez.

Minden az ellen szólt akkor, hogy Figo eligazoljon, és pont oda. Mégis megtörtént.

 

Nos, egy lényeges tényt azért figyelembe kell venni: Figo ugye a Barcelonában volt akkor, és Spanyolországban kötelező a játékosok szerződésében egy un. kivásárolási záradékot szerepeltetni, aminek megfizetésével a tulajdonos klubnak kötelező elengedni a játékost, akár akarják, hogy menjen, akár nem. A helyzet tehát az volt, hogy a Barcelonának eszében sem volt elengedni Figót semmi pénzért, sem a Realhoz, sem máshová, csakhogy a szerződésében lévő záradék viszonylag alacsony, ötven akárhány millió dollárra szólt, és mivel ezt a Real letette az asztalra, a Barcelona hozzájárulása nélkül is leigazolhatták a játékost. Figót pedig nem volt nehéz pénzzel meggyőzniük, hogy írjon alá hozzájuk :) A lényeg az, hogy Olaszországban nem kötelező ez a záradék, így Sevcsenko szerződésében sincs ilyen - ettől fogva nincs olyan szituáció, amelyben a Milannak kötelező lenne Sevát eladnia. Ebből következik, hogy Figo esete összehasonlíthatatlan Sevcsenko jelenlegi helyzetével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milan megérdemelte amit kapott a BL-döntőn. Félidőben már énekelve pezsgőt bontottak az öltözőben, ez minimum, nem etikus, mindenesetre Liverpooliakat ez annyira felbosszantotta, hogy megcsinálták a lehetetlent. Az hogy 11-esekkel elbukott a Milan, nekem akkora elégtétel volt 2003as döntő miatt.

 

Örülök, hogy így elégtételt vehettél.

Ami a pezsgőzést és örömködést illeti, te tényleg elhiszed ezt? Mert az egy dolog, hogy a Pool játékosai ezt mondják, de a Milan játékosai tagadják ezt. Miért lenne hihetőbb a Pool sztorija? Az angolok sztorija ellen szól az is, hogy a Milan a második félidőt ugyanolyan támadófelfogásban kezdte, mint az elsőt, és az is, hogy a Milan játékosai vérprofik, és mint ilyenek, nem valószínű, hogy félidőben pezsgőznének a győzelemre... Gyenge pletyka ez is, nem kell ilyeneknek bedőlni.

 

Amúgy bizonyos szintig megérdemelt volt a vereség, de nem amiatt, amit te írtál, hanem mert amelyik csapat nem képes 90 percen át végig koncentrálni, az ne nyerjen Bajnokok Ligáját. Ez tiszta sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden pletykának van valóság alapja.

Ebből következik, hogy a Chelsea érdeklődött Shevchenkó iránt, az már más kérdés, hogy most a Milan szabott-e árat, vagy Chelsea orosz tulajdonosa, mondta, hogy ennyi az ára.

Mindenki annyit ér, amennyit adnak érte, vagyis ebből a szempontból seva most annyit ér, amit a Chelsea ajánlott, 75 milla...

Szerintem nem különbözik ez az ügy annyiban a Sev ügytől. Ha mondjuk a Milan mégis elfogadna egy összeget, akkor a döntés, már a játékosé, akit a nullák hamar meggyőznek, én ezt nem szeretem. Azóta Figot is rühellem, aki ilyen, hogy csak a pénz érdekli, nem az, hogy hol játszik és kik szeretik. Milanból a Chelseabe nem akkora árulás, ráadásul, úgy hogy ő csaj egy kijevi srác.

Szerintem sev a Kijev ben volt a legjobb, Rebrovval, azóta nem volt olyan jó, csak mivel nagy csapatnál van könnyen fel lehetett kapni. Kijevben sokkan fineszesebb volt. Milan csak egy szinpla befejező csatárt csinált belőle, ahol csak minden berúg, amit a többiek elé tesznek. Régen ő nem ilyen volt, sokkal jobb ennél.

 

Szerintem a Milan igenis ünnepelt az öltözőben, egy olasz csapatról simán elképzelem a pezsgőzést, és nem csak a Pooliak mondták, hanem többen is akik akkor a folyosón voltak, szervezők ilyesmik...

Aztán a Milan persze, hogy tagadja, mert nem volt sportszerű, ráadásul marhára pofára estek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem különbözik ez az ügy annyiban a Sev ügytől.

Dehogyisnem. Az előbb vázoltam, hogy nincs olyan helyzet, amelyben a Milannak kötelező lenne őt eladnia, pénzre pedig nincs szüksége a klubnak, annál inkább Sevcsenkóra. Alapvetően más, mint Figo helyzete, semmiféle párhuzam nincs. De ha szerinted van, akkor maradjunk ennyiben, én erről nem akarok vitázni, mert felesleges.

 

Azóta Figot is rühellem, aki ilyen, hogy csak a pénz érdekli, nem az, hogy hol játszik és kik szeretik.

Ezzel egyetértek. Figót nagyon megkedveltem amikor a Barcában játszott, de ezzel a húzásával lejáratta magát. Játékosként meg sosem volt olyan jó a Realban mint a Barcában.

 

Szerintem sev a Kijev ben volt a legjobb, Rebrovval, azóta nem volt olyan jó, csak mivel nagy csapatnál van könnyen fel lehetett kapni. Kijevben sokkan fineszesebb volt. Milan csak egy szinpla befejező csatárt csinált belőle, ahol csak minden berúg, amit a többiek elé tesznek. Régen ő nem ilyen volt, sokkal jobb ennél.

Sevcsenko a Kievben csak egy fiatal tehetség volt, a Milannál vált belőle igazi klasszis. És ha azt mondod, hogy a Milanban ő csak "szimpla befejező csatár", akkor nem nézel elég Milan meccset, mert ő pontosan az a fajta játékos, aki amellett, hogy sokszor eredményes, rengeteget segít a játékban is, a gólszerzés mellett az irányítás a feladata.

 

Szerintem a Milan igenis ünnepelt az öltözőben

Szerintem meg nem.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este viszont mindenki drukkoljon a Debrecennek.

 

Én drukkolok, de nagyon már nem élem bele magam. Belefásultam a kudarcokba. Régen még bosszantott, ha kiestünk, ma már fel sem veszem.

 

Egyébként NAGY GRATULA A VÍZILABDA CSAPATNAK!. Lemostuk a spanyolokat (8-3). Jöhetnek a görögök, majd a döntőben a szerbek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.