Ugrás a kommentre

4x03 - Prisoners


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi az infókat! :)

 

Annyit hozzátennék, hogy a Cápa c. filmben egy sűrített levegővel töltött palacktól robban fel a cápa, nem benzines hordótól.

Köszi, ezt javítottam. Nem semmi, hogy még Jar Jar köpését is megtervezték. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat! :)

 

Annyit hozzátennék, hogy a Cápa c. filmben egy sűrített levegővel töltött palacktól robban fel a cápa, nem benzines hordótól.

 

Szívesen :D

 

Mivel én nem láttam a Cápát ezért angol wikiből néztem az infót, ott gasolinet írtak ami nálam benzint jelent :) De írtam is Odynak hogy ha rosszul írtam akkor javítsa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nagyszerű zárás lett. Jar Jar hozta a formáját. Lee Char a végére megemberesedett. Rif Tamson a végére jól megszívta, a halála elég brutális a TCW-hez képest. A végső ütközet is nagyon szépen lett kivitelezve.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű zárás lett. Jar Jar hozta a formáját. Lee Char a végére megemberesedett. Rif Tamson a végére jól megszívta, a halála elég brutális a TCW-hez képest. A végső ütközet is nagyon szépen lett kivitelezve.

10/9

Látom bejött ez a szál. :) Helyes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

A mai szinkron is korrekt volt, Lemcke atyán kívül senkinek sem változott meg a hangja. Riff Tamsoné pedig itt volt igazán jól és most megnézve sokkal jobban átjött ez az egész Mon Calamari szál. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 évvel később...
  • 2 hónappal később...

Újranézve is remek volt ez a trilógia! Az elején kicsit fura volt a vízalatti világ és környezet, de gyorsan hozzászoktam. Amit még kiemelnék: Ahmed Best elképesztően sokat tesz hozzá Jar-Jar karakteréhez. Az első évadban volt 2 rész, ahol nem ő volt Jar-Jar hangja... hát ég és föld a különbség!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.